Kim Kardashian w przerażającej stylizacji! Fani nie szczędzili złośliwych komentarzy

Agnieszka

Newsy

14.09.2021 10:52

Kim Kardashian w przerażającej stylizacji! Fani nie szczędzili złośliwych komentarzy

Kim Kardashian znana jest ze swojego doskonałego wyczucia stylu. Na ostatniej gali, na której pojawiła się u boku tajemniczego mężczyzny wyglądała jednak...szokująco. Fani porównali jej stylizację do ubrania dementora z Harrego Pottera!

Kim Kardashian, celebrytka, a prywatnie żona raperw Kanyego Westa, pojawiła się na MET Gala 2021 w stroju, który nie mógł pozostać niezauważony.

Wygląd celebrytki za każdym razem jest szeroko komentowany. Jednak tym razem Kim Kardashian przeszła samą siebie. Internauci nie szczędzili jej złośliwych komentarzy, sugerując, że “chyba za dużo czasu spędza ze swoim mężem”, wokół którego ostatnio też jest spoko kontrowersji.

Stylizacja Kim Kardashian na MET Gala

Kim Kardashian pojawiła się na imprezie ubrana cała na czarno. Była zakryta kostiumem marki Balenciaga od stóp do głów. Nie pokazała nawet kawałka twarzy, ani dłoni. Jednolity, czarny strój wzbudził szok, a u niektórych nawet przerażenie.

Na czubku głowy miała przypięty bardzo długi, 150 cm kucyk. Włosy były jedyną częścią jej ciała, która była odkryta. 

Kontrowersje i ciekawość widzów wzbudził też fakt, że celebrytka pojawiła się na gali u boku tajemniczego mężczyzny. Ten również nie pokazał twarzy i cały ubrany był w czarny strój. W zagranicznych mediach pojawiły się jednak liczne spekulacje, że 40-latce towarzyszył projektant Demna Gvasalia.

Internauci szybko zaczęli porównywać Kim do dementora z Harrego Pottera, co nikogo właściwie nie zdziwiło. 

Co ciekawe, to nie pierwsza taka stylizacja Kim Kardashian

Dzień wcześniej celebrytka również została sfotografowana w podobnym ubiorze. Tym razem cała ubrana była w lateksowy, czarny kostium. Wtedy również zasłoniętą miała całą twarz.

Media zaczęły zastanawiać się, w jaki sposób celebrytka w ogóle w tym oddycha. 

Klimat gali i stylizacji Kim na tyle na nią wpłynął, że postanowiła nawet zmienić swoje zdjęcie profilowe na Instagramie na całe czarne tło.