Ostre słowa Szelągowskiej u Wojewódzkiego. Chodzi o modelkę z Top Model

Agnieszka

Newsy

14.09.2021 8:16

Ostre słowa Szelągowskiej u Wojewódzkiego. Chodzi o modelkę z Top Model

Dorota Szelągowska już dziś pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego. Będzie jego drugim gościem, zaraz po Lil Mast, czyli Anieli Bogusz. W programie Dorota Szelągowska powiedziała, a raczej zarapowała kilka ostrych zdań na temat byłej uczestniczki Top Model.

Dorota Szelągowska rapuje u Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki umieścił na swoim Instagramie wideo zapowiadające kolejny odcinek programu. Na krótkim filmiku możemy usłyszeć rapującą Szelągowską. Nawiązała ona między innymi do Samueli Górskiej, zwolenniczki konfederacji, która nie słynie z wyszukanych poglądów politycznych.

“A ta pani z Top Model, to nienawidzi żydostwa i płacze nad nią nasza aryjska Matka Boska. Potrójnie przeciwna, niepokalana i częstochowska” - rapuje Szelągowska.

“Stoi przy drodze przebrana we wstążki kolorowe. To nie tęcza, broń Boże! Tylko dekoracja na nabożeństwa majowe” - dodaje.

Marianna Schreiber komentuje - myślała, że to o niej

Pod udostępnionym przez Wojewódzkiego filmiku wypowiedziała się między innymi Marianna Schreiber. Jest ona obecną uczestniczką Top Model, żoną ministra z partii PiS, która niegdyś też miała problem z tęczowymi flagami.

Została oznaczona pod postem prezentera i postanowiła się do tego odnieść.

“Jeżeli to o mnie, bo pań w "Top Model" jest dość sporo, to tylko mogę napisać, że ogromnie gratuluję pani Dorocie nie tylko talentu do domowych rewolucji (które uwielbia oglądać moja siostra), ale także talentu do spontanicznego rymowania.”

 Schreiber postanowiła też zwrócić się bezpośrednio do Kuby Wojewódzkiego:

“Może zechciałby pan pośmiać się z tego, jak bardzo hejt towarzyszący ludziom w walce z samoakceptacją i w walce o własne marzenia, potrafi odcisnąć piętno?”

Na odpowiedź Doroty Szelągowskiej nie trzeba było długo czekać

Dorota Szelągowska skomentowała wpis Schreiber, w którym wytłumaczyła, że wpis nie dotyczy jej. Dodała, że jej zdaniem niechęć ze strony Marianny skierowana jest raczej w stronę własnego męża. 

“No uderz w stół...Pani Mario, utwór ten nie jest o Pani. Nigdy nie słyszałam, aby publicznie powiedziała Pani, że „nienawidzi żydostwa”. Obserwując portale plotkarskie oraz Pani ruchy, odniosłam raczej wrażenie, że nie darzy Pani specjalną sympatią własnego męża, ale to tylko moje przemyślenia” - napisała Dorota Szelągowska.