“Wyglądasz jak chora”. Fani komentują zdjęcie w bikini Marty Wierzbickiej!

Agnieszka

Newsy

26.06.2019 16:30

“Wyglądasz jak chora”. Fani komentują zdjęcie w bikini Marty Wierzbickiej!

Marta Wierzbicka to młoda, utalentowana aktorka. Z pewnością większość z Was kojarzy ją z serialu “Na Wspólnej”, który od lat emitowany jest na antenie TVN. Mogliśmy obserwować, jak dorastała i z dziewczynki zmieniała się w kobietę. Obecnie jednak fani są zaniepokojeni jej wyglądem.

Marta Wierzbicka w bikini

Aktorka postanowiła udostępnić w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, na którym jest w bikini. Widzom jednak zdecydowanie nie spodobało się to, jak chuda jest Marta. Co ciekawe, Marta nigdy nie należała do bardzo szczupłych osób. Miała zdrowe, kobiece kształty.

Komentarze

„Masakra, jak z seksownej kobiety zrobić z siebie tak coś, słabo naprawdę…”

"Wyglądasz bardzo niezdrowo. Nie jest to naturalna szczupłość, tylko już wychudzenie. Oby nie była to jakaś choroba… Bo wygląda niepokojąco"

"Kurczę dziewczyno, za mocno poszalałaś z odchudzaniem"

"Wyglądasz jak chora, bardzo cię lubię ale mnie to zaniepokoiło"

Mniej więcej w ten sposób wyglądała większość negatywnych komentarzy pod zdjęciem Marty Wierzbickiej. Na szczęście, fani napisali również wiele pozytywnych komentarzy twierdząc, że figura aktorki jest idealna:

"Wyglądasz świetnie, zawsze świetnie wyglądałaś. Bardzo mi przykro, że jest tu tyle komentarzy wytykających Ci utratę wagi. Boże, ludzie, zajmijcie się własnym życiem. Ja jedynie mam nadzieje, ze jesteś zdrowa i szczęśliwa! Trzymaj się ♥️"

Chciała zmniejszyć piersi operacyjnie

Przypomnijmy, że kompleksem aktorki zawsze był jej duży biust. Kilka lat temu miała zamiar poddać się operacji ich zmniejszenia, o czym informowała w mediach i wywiadach. Postanowiła jednak zaakceptować siebie i zrezygnowała z tej ryzykownej operacji. Teraz wygląda inaczej, a zbyt duży biust z pewnością nie jest już jej problemem.

Co sądzicie o przemianie Marty Wierzbickiej? Każdy ma prawo wyglądać tak, jak chce. Fani jednak również mają prawo do tego, aby wyrazić swoją opinię. Tym bardziej, że Marta sama udostępniła to zdjęcie. Jaka jest Wasza opinia na temat jej sylwetki?