Zofia Zborowska pokazała zdjęcie w bikini. Wybrała się na basen w uroczym stroju

Agnieszka

Lifestyle

Sept. 25, 2021, 12:04 p.m.

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie w bikini. Wybrała się na basen w uroczym stroju

Zofia Zborowska to polska aktorka serialowa filmowa i teatralna. Aktorstwem interesowała się od 15 roku życia. Jest wszechstronnie uzdolniona. Trenowała balet, jazz. Trzy razy osiągnęła mistrzostwo Polski w stepowaniu. Kobieta przywiązuje dużą wagę to aktywności fizycznej w swoim życiu. Lubi grę w tenisa, golfa, trenowała nawet szermierkę. 

Prywatnie aktorka od 2019 roku jest w sformalizowanym związku ze sportowcem Andrzejem Wroną. Para wzięła ślub cywilny. Kobieta przyjęła nazwisko dwuczłonowe.

W lipcu 2021 pani Zofia urodziła córeczkę o imieniu Nadzieja. Imię takie zostało nadane na cześć babci aktorki.

Kobieta chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Chętnie odpowiada na zadawane pytania przez fanów. Od momentu przyjścia na świat córki chętnie porusza tematy „parentingowe”. Chętnie szczerze opowiada o kulisach swojego porodu i realiach macierzyństwa. W opiece nad córeczką pomaga jej mąż, mama i teściowa.

Fani doceniają jej szczerość, dystans i poczucie humoru

Ostatnio pani Zofia na swoim Instagramie odpowiadała na pytania od obserwatorów. Jedno z nich dotyczyło narzucanej presji powrotu do formy po ciąży…

„Nie, ale wiem, że muszę wrócić do swojej wagi, żeby wrócić do zawodu oraz czuć się lepiej sama ze sobą . Ale czy od razu presja? Raczej nie. Raczej jaram się tym, że zaraz wrócę do sportu itd.”- czytaliśmy odpowiedź świeżo upieczonej mamy.

Kobieta dodała, że tęskni za dawną sylwetką. Otwarcie mówi o swoich rozstępach na brzuchu. Często w zabawny sposób przedstawia realia macierzyństwa. 

Zofia Zborowska ujawniła, że w ciąży przytyła 25 kg. 

Fani doceniają jej naturalność i pewność siebie. Twierdzą, że kobieta przedstawia realny wizerunek świeżo upieczonej mamy. Nie wstydzi się i nie próbuje zniekształcać rzeczywistości.

Zofia Zborowska na wychodnym

Kobieta ostatnio na swoim profilu IG oznajmiła podekscytowana, że znalazła chwilę dla siebie i wybiera się na basen.

Na jej koncie społecznościowym pojawiła się fotografia z szatni basenowej. Aktorka miała na sobie czerwony strój bikini.

Zdjęcie spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem. Wśród komentarzy można przeczytać wpis od przyjaciółki Zofii :

„Najs, za*ebiste masz ciało po ciąży, takie "bijonsowate" – skomentowała Aleksandra Domańska

Inne wpisy sugerują, że tak właśnie wygląda kobieca sylwetka w niedługim czasie po porodzie. Fani są zachwyceni. Doceniają, że pani Zofia nie koloruje realiów i utożsamia się z innymi kobietami.

Zdjęcie Zofia Zborowska pokazała zdjęcie w bikini. Wybrała się na basen w uroczym stroju #1
Źródło: Instastory Zofia Zborowska