Martyna Wojciechowska przerywa milczenie. Jej komentarze nie pozostawiają złudzeń

Martyna Wojciechowska przerywa milczenie. Jej komentarze nie pozostawiają złudzeń

Martyna Wojciechowska rozstała się z Przemkiem Kossakowskim? Choć do tej pory żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło tych doniesień, podróżniczka pod swoim ostatnim wpisem postanowiła odpowiedzieć na kilka komentarzy. Z jej wypowiedzi wiele można wywnioskować.

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Ten związek cieszył się ogromną sympatią fanów. Dwie silne, charyzmatyczne postacie budziły zainteresowanie mediów. W październiku 2020 roku Wojciechowska i Kossakowski w tajemnicy wzięli ślub, o czym poinformowali na Instagramie już po fakcie.

„Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze” – napisał wtedy Kossakowski.

Niedawno jednak media obiegły informacje o tym, że para się rozstała. “Pudelek” miał zdobyć te informacje od “Informatora z bliskiego otoczenia pary”. 

Doszło do rozstania?

Według informatora, to Przemek miał wyprowadzić się z domu niedługo po tym, jak zakochani wzięli ślub. 

“To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące” – twierdzi informator.

Choć żadne z nich nie oficjalnie nie potwierdziło tych doniesień, Martyna Wojciechowska postanowiła odpowiedzieć na kilka komentarzy zaniepokojonych fanów.

Wojciechowska odpowiada na komentarze 

W odpowiedzi na doniesienia mediów, podróżniczka postanowiła udostępnić jedynie zdjęcie na Instagramie, które podpisała “Cisza. M.”

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Dużo z nich dotyczyło rozstania z Kossakowskim. Wojciechowska odpowiedziała na kilka z nich:

- Pani Martyno,jestem Pani fanką od bardzo wielu lat i tak bardzo ucieszyłam się kiedy dowiedziałam się, że znalazła Pani szczęście u boku Pana Przemka, bo wiem że będąc kobietą samodzielną mającą córeczkę, nie łatwo jest zaufać tak w 100%. Mówiłam do męża - no nareszcie - trafił swój na swego😊, jaka piękna historia i miłość! I dzisiaj przeżyłam szok😮- Mam nadzieję, że to plotki i nie dane było Pani cierpieć, ale jeżeli to niestety prawda, to całym sercem jestem z Wami ( Panią i Marysią) i życzę aby,skoro mleko się już wylało, to było jak najmniej na ten temat obrzydliwych i wstrętnych artykułów napawających się poczytnością- Trzymam kciuki i tak zwyczajnie, po ludzku przytulam - napisała fanka. 

Martyna Wojciechowska postanowiła odpowiedzieć na ten posty i podziękować:

-  Dziękuję za przytulenie i wsparcie!🙏🏻

 Innym komentarzem, który może sugerować, że para rzeczywiście się rozstała, jest ten, w którym jedna z fanek pyta, czy małżeństwo nic nie znaczy.

- Czyli małżeństwo NIC nie znaczy... wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ❤

Martyna udzieliła na niego wymowną odpowiedź:

- Znaczy wszystko. Ale nie dla każdego, niestety.

Pomimo tych słów, para nie potwierdziła jeszcze doniesień o rozstaniu. 

Agnieszka

Polecane