Jej figura zachwyca facetów! Panie mają całkiem inne zdanie…

Jej figura zachwyca facetów! Panie mają całkiem inne zdanie…

Istnieje wiele typów kobiecej sylwetki. Mamy również inne gusta. Jedni lubią szczupłe, drobne kobiety. Drudzy wolą te wysokie i postawne. Jeszcze inni natomiast gustują w sporych kobiecych krągłościach.

Sylwetka tej kobiety jednak nie podoba się przede wszystkim paniom. Mężczyźni natomiast chwalą ją za to, że wygląda właśnie tak.

Mowa o Mandy Blanco

Mandy Blanco sama siebie nazywa “dziewczyną ze snów”. Czy rzeczywiście jest taka idealna? Dziewczyna uwielbia pokazywać swoje ciało w sieci. Wrzuca mnóstwo zdjęć i nie wygląda na taką, która miałaby jakiekolwiek kompleksy.

Obok Mandy rzeczywiście nie da się przejść obojętnie. Jej sylwetka jest, krótko mówiąc, bardzo nietypowa. Dziewczyna ma spore grono fanów płci męskiej. Panowie cieszą oko ogromnymi krągłościami, jakie posiada młoda blondynka. Niestety, kobiety z reguły uważają trochę inaczej. Widzki uważają, że ciało Mandy nie jest atrakcyjne, a wręcz dziwne. Brak proporcji, ogromne pośladki i biust sprawiają, że dziewczyna nie wygląda naturalnie.

View this post on Instagram

I can’t share you with nobody 🤑🌟💚

A post shared by DREAM GIRL 💚🦂 (@mandyblanco_) on

Bez względu na to, czy ludziom podoba się wygląd jej sylwetki, z pewnością wzbudza ona spore emocje. Na swoim Instagramie ma już ponad 800 tysięcy obserwujących jej osób. Trzeba przyznać, że jest to pokaźna ilość.

Ludzie zawsze zaciekawieni są osobami, którzy wyglądem lub zachowaniem nieco odbiegają od nudnej normy. Nie ważne, czy mowa tu o chorobliwie chudej Polskiej Barbie po tysiącu operacji, czy o chłopaku, który całe ciało pokrył tatuażami i usunął narządy płciowe, czy w końcu o kobiecie, której niektóre części ciała są po prostu ogromne.

A jakie jest Wasza zdanie na temat sylwetki Mandy?

Agnieszka

true

Polecane