Wybory Miss Polski 2020 i mała wpadka Ibisza. Kto zdobył koronę najpiękniejszej?

Wybory Miss Polski 2020 i mała wpadka Ibisza. Kto zdobył koronę najpiękniejszej?

Za nami finał Miss Polski 2020! Na scenie nie brakowało pięknych kobiet i sporych emocji. Galę emitowaną na antenie Polsatu poprowadził Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Agnieszka Hyży. Doszło też do małej wpadki Krzysztofa Ibisza. Kto został Miss Polski 2020?

Pomimo tego, że na świecie konkursy piękności nie przyciągają już takiej uwagi jak kiedyś, w Polsce wciąż cieszą się one sporą popularnością. Niezmiennie największe emocje wzbudza konkurs Miss Polski i Miss Polonia. 

Tegoroczny konkurs Miss Polski był wyjątkowy

W tym roku konkurs Miss Polski okazał się wyjątkowy. Po pierwsze, pierwszy raz odbył się on bez udziału publiczności - z wiadomych względów. Po drugie, w jury konkursu tym razem zasiadły same kobiety: Ewa Wachowicz, Anna Wyszkoni, Viola Piekut, Joanna Liszowska, oraz byłe laureatki konkursu: Olga Buława, Katarzyna Krzeszowska, Magdalena Kasiborska i Elżbieta Sawerska.

Na scenie zaprezentowały się 23 kandydatki, z których 12 zostało wybranych na podstawie głosowania internetowego, a reszta zdobyła swoje miejsce dzięki głosom jury. 

Kto zdobył koronę Miss Polski 2020?

W konkursie, oprócz Miss Polski 2020, wyłoniono również cztery piękne vice-miss. Tak prezentują się wyniki:

IV-vice Miss Polski 2020 – Sandra Naum

III-vice Miss Polski 2020 – Dominika Wójcik

II-vice Miss Polski 2020 – Wiktoria Ciochanowska

I-vice Miss Polski 2020 – Natalia Balicka

MISS POLSKI 2020 - Anna-Maria Jaromin.

Wpadka Krzysztofa Ibisza

Podczas gali wręczenia korony Miss Polski Krzysztof Ibisz popełnił pewną gafę. Podczas odczytywania nazwiska zwyciężczyni korony, Ibisz pomylił rok. Zamiast 2020 wypowiedział 2012.

„Przed Państwem Miss Polski 2012 Ania Maria Jaromin. Ogromne brawa. Gratulacje. To jest ten moment, na który czekaliśmy cały rok” – powiedział prowadzący.

Internauci szybko dali znać, że wychwycili ten błąd. Na szczęście było to tylko niewinne przejęzyczenie ze strony Krzysztofa Ibisza. 

To jednak niejedyna wpadka tego wieczoru

Podczas gali obecne były również występy muzyczne. Zagrali m.in. Kortez, Paweł Domagała, Anna Wyszkoni oraz Monika Lewczuk, która podczas swojego występu zapomniała tekstu własnej piosenki.

Agnieszka

true

Polecane