Horoskop erotyczny na maj 2021. Zobacz co przepowiadają gwiazdy.

Ewelina

Horoskopy

04.05.2021 9:04

Horoskop erotyczny na maj  2021. Zobacz co przepowiadają gwiazdy.

Seks horoskop  na maj  2021. Sprawdź co Cię czeka w maju. 

Baran

Osoby spod znaku Barana będą musiały schować swoje rogi i nieco zwolnić tempo. Twój partner lub partnerka chce zaznać czułości i delikatnego dotyku. W grze wstępnej nie spiesz się i zmysłowo dotykaj policzków oraz szyi. Konstelacja Wodnika pozwoli nieco ochłodzić Twoje zapędy. Jeśli zrobi się zbyt gorąco, spróbuj chwilowo ostudzić nastroje przykładając do karku partnera lub partnerki kostkę lodu wyjętą z wypitego chwilę wcześniej niskoprocentowego drinka. Powoli robi się coraz cieplej, a sprzyjająca pozycja Słońca w Układzie spotęguje doznania na świeżym powietrzu. Tylko koniecznie poszukajcie ustronnego miejsca, z dala od wzroku wścibskich obserwatorów!

Byk

W nadchodzącym miesiącu przyda się coś więcej niż zwykle. Porozmawiajcie i - jeśli nie robiliście tego nigdy wcześniej - koniecznie odwiedźcie sklep z artykułami erotycznymi. Wybierzcie jedną lub dwie ciekawostki i użyjcie ich podczas wieczornej randki. Może wystarczą kajdanki z futerkiem? A może potrzebny będzie mały pejczyk? Jeśli macie już doświadczenie z tego typu gadżetami, warto pogrzebać głębiej w szufladzie i znaleźć jedną, dawno zapomnianą, która przywoła najlepsze wspomnienia.

Zdjęcie Horoskop erotyczny na maj  2021. Zobacz co przepowiadają gwiazdy. #1

Bliźnięta

Dla znaku Bliźniąt koniunkcja Saturna wysyła ostrzeżenie. Ostrożnie obserwuj poczynania partnerki lub partnera - te codzienne, niełóżkowe! Jeśli zauważysz, że sztućce wypadają jej/jemu z ręki, wyhamuj swe żądze. To nie jest dobry moment na seks. Absolutnie nie próbuj wskoczyć do łóżka na szybki numerek! Porozmawiaj, poznaj problemy. Nie musisz nic mówić, nie musisz ich rozwiązać. Pomilczcie razem, a priorytetem niech będzie po prostu bliskość Waszych ciał.

Rak

W tym miesiącu weź gorącą kąpiel, zanim przejdziesz do łóżkowych konkretów. Natychmiast po opuszczeniu łazienki rozpocznij podsycanie ognia Waszych serc. Twoje rozpalone ciało uwolni ezoteryczne moce i zainicjuje wybuch wewnętrznych płomieni u partnera lub partnerki. Nie trać czasu na delikatny dotyk. Zrzuć wilgotny szlafrok i przejdź do konkretów pomijając niepotrzebną grę wstępną. Chwyć, popchnij, przytrzymaj. Gwiazdy w układzie Raka będą nad Tobą czuwać.

Zdjęcie Horoskop erotyczny na maj  2021. Zobacz co przepowiadają gwiazdy. #2

Lew

Lwy, zwłaszcza na początku miesiąca, muszą nieco spuścić z tonu. Opozycja Marsa nie pozwoli im na szybkie przejście do konkretów w łóżkowej scenerii. Działaj powoli i skup się na podstawowych potrzebach partnerki lub partnera. Zorganizuj dobrą kolację, wzbogać ją lampką dobrego wina. Spróbujcie też zrobić to w innej niż zwykle scenerii - stara szafka w przedpokoju może okazać się Twoim sprzymierzeńcem i wprowadzić nutę nowości do Waszego życia erotycznego. Zmień swoją dogodną pozycję. Lubisz być na dole? Spróbuj zacząć od góry.

Panna

Najbliższy miesiąc jest miesiącem Panny. Spójrz wieczorem w gwieździste niebo i odsłoń swój największy sekret - naturalne ciało. Gdy trudy dnia codziennego przytłaczają Twe myśli, postaw się im! Nie pozwól skalać Swojej duszy Ziemskim troskom, gdyż dwa największe księżyce Saturna ustalą współzależność równikową w osi ciała. Pamiętaj o tym. Biegnij prosto, niczym geograficzny równoleżnik wśród zielonych fal burzanu! Chwyć za rękę najbliższego Twemu sercu człowieka i oddaj się czystej, naturalnej rozkoszy.

Zdjęcie Horoskop erotyczny na maj  2021. Zobacz co przepowiadają gwiazdy. #3

Waga

Równowaga w najbliższym miesiącu nie zaistnieje. Na pewno nie zaistnieje w relacjach z partnerem lub partnerką, których znasz. Jeśli jesteś w stałym związku, bądź gotowa/gotowy na trudną rozmowę. Nie tłamś w sobie emocji drzemiących w Twej głębi od kilku lat. Chwila prawdy musi nastąpić. Wodnik zaiskrzy w konstelacji Strzelca, lecz tylko od Ciebie zależy to, czy w łóżku wyznasz swoje najgłębsze sekrety. Zmierz się ze swoimi myślami, pozwól je zaakceptować. Pozwól im krążyć. Orbitalna nagroda będzie tego warta.

Skorpion

Miesiąc Skorpiona rozpocznie się dopiero w aphelium Gwiazdy Polarnej względem Wenus. Okno jest naprawdę niewielkie! Żyj powoli w oczekiwaniu na wyraźne znaki. Nie da się ich pominąć. Jeśli jesteś mężczyzną, najpierw spróbuj usidlić swoją kochankę na równym, blacie. Unikaj miękkich materacy! Posadź ją na starym taborecie w kuchni i wejdź pomiędzy jej uda. Jeśli jesteś kobietą spod znaku Panny, przy najbliższej, intymnej okazji wykorzystaj jego mięśnie - daj się ponieść w pozycji wyprostowanego jeźdźca!

Strzelec

Zbliżająca się koniunkcja Wenus nie wpłynie dodatnio na relacje Strzelca z Baranem. Niestety jest to ostatni dzwonek na okraszone rzewnymi łzami rozstanie. Oczekuj szczerej, emocjonalnej rozmowy. Jeśli jednak do rozstania nie dojdzie, spodziewaj się nieoczekiwanego nawrotu spraw. Po nieubłaganym, cichym tygodniu lub dwóch, spodziewaj się zaproszenia na kawę. Kiedy już nastąpi - zachowaj spokój i zacznij od delikatnej rozmowy zanim znów na bezwzględny powrót oddasz swe serce.

Zdjęcie Horoskop erotyczny na maj  2021. Zobacz co przepowiadają gwiazdy. #4

Koziorożec

Prywatnie - w relacjach z partnerem lub partnerką - wypatruj pobieżnego sygnału. Nieoczekiwanego znaku. Kąty nabiegania planet nie są po Twojej stronie. Musisz to zaakceptować, gdyż unikanie orbitali pociągnie za sobą daleko idące konsekwencje. Astrologiczna odpowiedź jedna - spróbuj swoich sił w konstelacji Barana..

Wodnik

Oglądasz pola i lasy, czując się jak soczewka w obiektywie kamery? W tym miesiącu ma innej możliwości na osiągnięcie rozkoszy niż zdecydowane zagłębienie się w uda partnerki lub partnera. W przeciwieństwie do znanych technik, powinieneś / powinnaś zrobić to... Od tyłu! Wszystko za sprawą księżyców Jowisza układających się w tetraedr. Bliźnięta będą Twym przewodnikiem, kiedy już udobruchasz ich dusze.

Ryby

Wbrew pozorom, spodziewaj się twardych i ostatecznych decyzji. Wypłyną one zarówno od Ciebie, jak i od partnera/partnerki. Postarajcie się działać wspólnie - nad i pod wodą. Oczekiwania odnośnie Twoich wolnych weekendów mogą mieć przyjemne lub katastrofalne skutki. Miej to na uwadze gdy Ryby staną w szranki ze Strzelcem.