Jak zważyć przedmiot przy pomocy telefonu?

Jak zważyć przedmiot przy pomocy telefonu?

Telefony mają dziś w sobie wiele funkcji, które ułatwiają nam życie. Jedną z nich jest możliwość zwarzenia danego przedmiotu!

Zdjęcie Jak zważyć przedmiot przy pomocy telefonu? #1

Telefon komórkowy 

Telefon komórkowy w dzisiejszych czasach nie służy tylko i wyłącznie do dzwonienia czy odbierania sms-ów. Dziś technologia jest tak zaawansowana, że w tym małym przedmiocie można pomieścić wiele funkcji. Oczywiście kalkulator, budzik, notatnik czy odtwarzacz muzyki to podstawowe narzędzia, jakie możemy napotkać w naszych smartfonach.

Mały komputer

Dziś dzięki możliwości zainstalowania różnych aplikacji w telefonie mamy możliwość posiadania bardzo wielu funkcji w tym małym urządzeniu. Nowoczesne smartfony są w stanie zastąpić nam nawet komputer, ponieważ bez problemu obsługują np. pocztę czy programy typu Word, czy Excel.

Dodatkowo poszczególne aplikacje są też w stanie pomóc nam przy kontrolowaniu np. rozbudowanych projektów czy zadań grupowych.

Pomoc przy domowych czynnościach

Telefon komórkowy nie służy jednak tylko do pracy i można zdecydowanie wykorzystać go również do rozrywki czy innych czynności, które wykonujemy w ciągu dnia.

Bardzo przydatną funkcją jest np. stoper podczas gotowania posiłków czy konwerter jednostek, gdy trzeba odmierzyć poszczególne składniki. Podczas przygotowywania dań często musimy również odmierzyć ilość danego produktu, co bez posiadania wagi, nie jest proste.

Waga w telefonie 

Jedną z funkcji, jakie oferuje nam telefon z firmy Apple, jest możliwość zwarzenia danego produktu. Opowiadał o tym między innymi Technosfera na Tik Toku.

Aby to zrobić, należy wejść na stronę touchscale.co i wtedy na ekranie pojawi się wygląd wagi. Wystarczy teraz na ekranie umieścić dany przedmiot, ponieważ służy on jako tablica wagi. Na dole pojawia się licznik, który pokazuje wagę przedmiotu.

Telefon musi jednak leżeć wtedy na płaskiej powierzchni, aby waga się wytarowała i pokazywała prawdziwą wartość. Jest wiec to dobry sposób na zwarzenie danej rzeczy, gdy nie mamy pod ręką zwykłej wagi.

Zdjęcie Jak zważyć przedmiot przy pomocy telefonu? #2

Smartfony Apple 

Smartfony z firmy Apple zadziwiają nas coraz większymi możliwościami, jak i oferowanymi funkcjami. Telefony te mają też wiele aplikacji, które są dedykowane na ich system operacyjny, a więc ich oferta jest czasami o wiele bogatsza niż konkurentów.

To powoduje, że telefony komórkowe z firmy Apple od lat są na szczycie popularności oraz wiele osób decyduje się na ich zakup, pomimo dość wygórowanej ceny.

 

Katarzyna

Polecane