Lifestyle

5 sztuczek z telefonem komórkowym

Justyna

May 15, 2017, 12:21 p.m.

5 sztuczek z telefonem komórkowym

Telefon komórkowy to jeden z niewielu przedmiotów, z którym prawie nigdy się nie rozstajesz. Poznaj sztuczki, dzięki którym będziesz mogła skorzystać z niego w niecodzienny sposób.

#1. Etui
Awaryjne etui do telefonu? Nadmuchaj balon, ale nie zawiązuj wentyla. Trzymaj balon za wentyl, a telefon postaw na balonie i stopniowo spuszczaj z balona powietrze, jednocześnie wpychając balon do środka. W końcu balon owinie wszystkie krawędzie telefonu, a Ty będziesz miała najdziwniejsze etui świata z wentylem!

Zdjęcie 5 sztuczek z telefonem komórkowym #1
Fot. http://coub.com/view/868p8

#2. Rysik do telefonu
Zgubiłaś rysik do telefonu? Nic strasznego! Weź folię aluminiową i ołówek lub długopis. Owiń jego końcówkę folią i gotowe.

Jako rysik sprawdza się też dobrze bateria typu paluszek albo zwykła parówka.

Powyższy patent z folią aluminiową sprawdza się też zimą, kiedy musisz nosić rękawiczki a chcesz napisać SMSa, zadzwonić, albo przejrzeć media społecznościowe. Owiń kawałkiem folii aluminiowej palec w rękawiczce i „rysik” do telefonu gotowy. Korzystaj ze smartfona bez marznięcia w palce.

#3. Podstawka
Jeśli chcesz obejrzeć filmik w telefonie lub pokazać coś znajomym i nie masz żadnej podstawki – zrób ją sobie sama. Skorzystaj z okularów przeciwsłonecznych. Postaw je do góry nogami a telefon oprzyj o skrzyżowane zauszniki.

Zdjęcie 5 sztuczek z telefonem komórkowym #2
http://home.bt.com/tech-gadgets/phones-tablets/8-simple-ways-to-make-your-smartphone-even-smarter-11363974599303

#4. Splątane słuchawki
Plączą Ci się kable od słuchawek? Jest na to sprawdzony sposób! Weź klamerkę do prania i trzymając ją w poziomie nawiń na nią kabel od słuchawek a końcówkę wsadź do dziurki w klamerce tak, aby nie wypadała.


Fot.

#5. Lampka
Lampka z telefonu? Jasne! Pod warunkiem, że masz jeszcze butelkę wody. Włącz w telefonie latarkę i połóż go płasko, ekranem do dołu. Teraz na telefonie postaw butelkę z wodą – lampka gotowa!

Zdjęcie 5 sztuczek z telefonem komórkowym #3
Fot. https://www.dazzling.news/a977/discover-5-tricks-for-your-smartphone
Zdjęcie 5 sztuczek z telefonem komórkowym #4
Fot. Pexels.com