Kilka nieoczywistych rzeczy, które rozpalają facetów, ale żaden się do tego nie przyzna!

Kilka nieoczywistych rzeczy, które rozpalają facetów, ale żaden się do tego nie przyzna!

Mówi się, że facet to wzrokowiec i jest w tym wiele prawdy. Jakie damskie zachowania sprawiają, że facetowi krew szybciej krąży w żyłach? Sprawdź!

Zdjęcie Kilka nieoczywistych rzeczy, które rozpalają facetów, ale żaden się do tego nie przyzna! #1

Ankieta portalu ofeminin.pl

Wiadomo, że wysokie szpilki, obcisła sukienka czy mocny makijaż to te rzeczy, które na pewno zwracają uwagę mężczyzn. Krew wtedy szybciej krąży w ich żyłach, a oni wręcz nie mogą oderwać wzroku. Według portalu ofeminin.pl istnieją również inne, niewzrokowe bodźce, które sprawiają, że faceci nie są w stanie oprzeć się danej kobiecie. Sprawdź, o czym mowa!

Drapanie po plecach

Tak jak i kobiety, tak i mężczyźni mają takie miejsca na ciele, gdzie dotyk sprawia im przyjemność. W przypadku facetów jednym z takich miejsc jest dolna część pleców. Dodatkowo, jeśli przejedziesz po niej lekko paznokciami, facet na pewno będzie wtedy w siódmym niebie. Przy następnej okazji nie zapomnij sprawić swojemu facetowi, tego miłego doznania.

Naturalny makijaż

Okazuje się, że nie tylko czerwona szminka i mocno wytuszowane rzęsy są w stanie zawrócić facetowi w głowie. Mężczyznom podoba się również naturalny makijaż, czyli taki make up no make up. Lekko podkreślone rzęsy oraz szminka nude, jest w stanie również przykuć ich uwagę, a w takim „lekkim” wydaniu najbardziej zapadamy im w pamięć.

Zdjęcie Kilka nieoczywistych rzeczy, które rozpalają facetów, ale żaden się do tego nie przyzna! #2

Dotyk wewnętrznej strony ud

Inną partią męskiego ciała, która jest wrażliwa na dotyk, jest wewnętrzna strona ud. Miejsce to jest szczególnie unerwione, a więc przesunięcie po nim dłonią lub lekkie podrapanie sprawi, że facet na pewno dozna dreszczu przyjemności.

Zakładanie nogi na nogę

Ten gest wywiera na płci przeciwnej największe wrażenie. Pozycja ta sprawia, że kobiece ciało inaczej się układa, a cała aparycja wygląda uwodzicielsko i mega kobieco. Jeśli byłaby odtworzona dokładnie tak jak zrobiła to Sharon Stone w filmie „Nagi instynkt”, to na pewno facet nie mógłby oderwać od ciebie wzroku.

Ubrania w kolorze czerwonym

Wiadomo, że czerwona, krótka sukienka potrafi przyciągnąć męski wzrok jak nic innego. Okazuje się, że to ten kolor dla mężczyzn podświadomie kojarzy się z seksualnością. Możesz więc zakładać nie tylko czerwone sukienki, ale również bluzki czy spódnice, które sprawią, że facet będzie myślał tylko o jednym.

Bawienie się włosami

Facet lubią również, gdy kobieta bawi się jego włosami. Delikatny masaż skóry głowy w połączeniu z przeczesywaniem włosów to czynność, która potrafi wprowadzić go w błogi nastrój, ponieważ działa to na niego relaksująco i odprężająco.

Katarzyna

Polecane