Najlepsze sposoby na ujędrnienie biustu

Patrycja
Uroda
24.03.2021 13:26
Najlepsze sposoby na ujędrnienie biustu

Wszystkie kobiety marzą o jędrnym i pięknym biuście. Poznaj najlepsze sposoby na to, by piersi nie traciły kształtu. Przedstawiamy ćwiczenia i wskazówki pielęgnacyjne.

Zdjęcie Najlepsze sposoby na ujędrnienie biustu #1

Najlepsze sposoby na ujędrnienie biustu

Wiele kobiet myśli, że aby nadać piersiom pożądany kształt muszą wybrać się na kosztowny zabieg do chirurga plastycznego. Nic bardziej mylnego! Poznaj proste sposoby, na to żeby ujędrnić biust w domowych warunkach.

Ćwiczenia na ujędrnienie biustu

Te ćwiczenie pomogą podnieść biust i ujędrnić mięśnie. Dzięki nim piersi uzyskają ładniejszy kształt.

Pompki damskie

Damskie pompki są łatwiejszą wersją klasycznych. Oprzyj dłonie i kolana o podłogę, trzymaj proste plecy. Ugnij ramiona i powoli się opuść, zatrzymaj się tuż przed dotknięciem podłogi klatką piersiową. Wykonaj 20 powtórzeń.

Zdjęcie Najlepsze sposoby na ujędrnienie biustu #2

Pompki przy ścianie

Stań wyprostowana, przodem do ściany. Oprzyj na niej dłonie i zacznij powoli uginać ramiona. Następnie je wyprostuj i wróć do wyjściowej pozycji. Ćwiczenie powtórz 20 razy.

Wyciskanie

Połóż się na plecach na macie. Chwyć w każdą rękę hantlę lub butelkę z wodą. Dłonie skieruj na zewnątrz i ugnij pod kątem prostym. Podnoś równo obie ręce, stopniowo je do siebie zbliżaj. Ćwiczenie powtorz20 razy, wykonuj je dokładnie i powoli.

Skręty bioder w podporze

Ustaw się w pozycji jak do pompki i oprzyj się na przedramionach. Usztywnij tułów, tak by zachować linię prostą. Obracaj w kierunku podłogi raz lewe, raz prawe biodro. Ćwiczenie powtórz po 15 razy na każdą stronę.

Zdjęcie Najlepsze sposoby na ujędrnienie biustu #3

Dobrana bielizna

Pamiętaj o odpowiednio dobranej bieliźnie. Prawidłowo dobrany biustonosz będzie podtrzymywał piersi i sprawi, że będą wyglądały o wiele lepiej. Unikaj ciasnych, źle dopasowanych i sztywnych staników. Nie kupuj bielizny na oko, udaj się do doświadczonej brafitterki.

Zdjęcie Najlepsze sposoby na ujędrnienie biustu #4

Pielęgnacja na ujędrnienie biustu

Podczas kąpieli polewaj dekolt naprzemiennie ciepłą i zimną wodą. Dzięki temu poprawisz jędrność biustu. Raz w tygodniu wykonaj peeling dekoltu i piersi, omijając okolice sutków. Codziennie stosuj balsamy i kremy ujędrniające biust. Pamiętaj, że tylko regularna pielęgnacja przyniesie efekty. Unikaj nadmiernego opalania, które postarza skórę i odpowiednio się nawadniaj, by była nawilżona i jędrna.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną