Bliźniacy z "Dużych dzieci. Zobacz jak teraz wyglądają i czym się zajmują

Bliźniacy z "Dużych dzieci. Zobacz jak teraz wyglądają i czym się zajmują

Jak wyglądają i co robią Paweł i Maciek z "Dużych dzieci"? Odpowiadamy! 

Zdjęcie Bliźniacy z "Dużych dzieci. Zobacz jak teraz wyglądają i czym się zajmują #1

"Duże dzieci"

Duże Dzieci to program, który cieszył się sporą popularnością w latach swojej emisji. Był to swego rodzaju talk show, gdzie małe dzieci zadawały pytania dorosłym zaproszonym gościom. Prowadzącym był Wojciech Mann, który bardzo dobrze odnalazł się w roli mediatora między dziećmi a dorosłymi. Sprawdził się w roli prowadzącego oraz sam wdawał się w dyskusję z dziećmi. Program przyciągał przed telewizory zarówno małych, jak i dorosłych widzów.

Gadatliwi bliźniacy

W programie "Duże Dzieci" brali udział również pewni gadatliwi bliźniacy, a mianowicie Paweł i Maciej Królowie. Gdy wzięli udział w programie, to mieli zaledwie 9 lat, jednak szybko podbili serca widzów szczerymi pytaniami. Ich dociekliwe pytania oraz niedanie dojścia do słowa innymi sprawiły, że widzowie szybko ich polubili. Mali bliźniacy lubili nawet przekomarzać się z innymi dziećmi czy gośćmi. Talk-show "Duże Dzieci" był emitowany w latach 2005-2008 a mali bliźniacy zyskali dzięki niemu rozpoznawalność oraz sławę. Po zakończeniu emisji programu gadatliwi bracia nadal byli obecni w mediach społecznościowych jednak już nie w takim stopniu jak wcześniej.

Paweł i Maciej Kurdowie

Paweł i Maciej przyszli na świat 11 października 1996 roku w Kielcach. Starszym bratem jest Maciej, który przyszedł na świat szybciej o 2 minuty od swojego brata. Już od najmłodszych lat bracia lubili wyrażać swoje zdanie oraz rozmawiać na różne tematy. W programie chętnie wypowiadali się zarówno na tematy polityczne, jak i zwykłe sprawy, które nas otaczają. Młodzi bracia udział w programie traktowali jak zabawę, gdzie mogli wyrażać swoje zdanie i porozmawiać z dorosłymi na różne tematy. Udział w "Dużych Dzieciach" sprawił, że stali się bardziej rozpoznawalni. Dzięki temu byli też często zapraszani do programów śniadaniowych, gdzie mogli opowiadać o przygodzie, jaką przeżyli, biorąc udział w programie.

Zdjęcie Bliźniacy z "Dużych dzieci. Zobacz jak teraz wyglądają i czym się zajmują #2

Źródło: https://www.facebook.com/

Szkoła i studia 

Po zakończeniu emisji programu bracia skupili się na nauce i nie brali udziału w show biznesie. Nie chodzi i nadal nie chodzą na imprezy czy inne spotkania ludzi show biznesu. Obaj bracia studiowali na Międzynarodowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych i Społecznych. Dziś bracia Maciej i Paweł Królowie rzadko udzielają się w mediach społecznościowych.

Katarzyna

true

Polecane