Nowa akcja Biedronki: “Oszczędzaj połowę”. Jak działa promocja?

Agnieszka

Newsy

02.03.2021 10:42

Nowa akcja Biedronki: “Oszczędzaj połowę”. Jak działa promocja?

Sieć sklepów Biedronka znana jest z przeprowadzania hucznych akcji promocyjnych. Tym razem swoją promocję nazwali “Oszczędzaj połowę”. Na czym polega akcja promocyjna i kto może wziąć w niej udział?

 

Zdjęcie Nowa akcja Biedronki: “Oszczędzaj połowę”. Jak działa promocja? #1

Akcja “Oszczędzaj połowę” ruszyła 1 marca

 

Nowa promocja Biedronki polega na tym, że od 1 marca, kupując produkty objęte promocją “Oszczędzaj połowę”, otrzymamy voucher o wartości połowy ceny, jaką za dany produkty zapłaciliśmy.

 Jeśli więc kupimy produkt objęty promocją za 50 zł, otrzymamy voucher w wysokości 25 zł.

 

Są jednak pewne zasady. Jak działa promocja?

 

Promocja “Oszczędzaj połowę” ruszyła 1 marca i będzie trwać aż do końca miesiąca. W każdym tygodniu w sklepach Biedronki pojawią się trzy produkty, które będą objęte tą promocją.

 Kupując je otrzymamy voucher z połową zapłaconej za dany produkt ceny. Musimy go jednak wykorzystać w ciągu dwóch kolejnych dni roboczych.

Kolejnym warunkiem do wykorzystania vouchera jest zrobienie zakupów na kwotę minimum 1 zł wyższą niż kwota vouchera. 

Co więcej, płacąc voucherem nie możemy kupić produktów, które tego dnia są objęte promocją "Oszczędzaj połowę".

 

Na stronie internetowej Biedronki znajdziemy przykładowy opis tego, jak działa nowa promocja oraz jakie produkty będzie obejmować w kolejnych dniach:

 

“A więc: kupując w poniedziałek, 1 marca, kosmetyki marki Nivea o wartości 80 zł na kartę Moja Biedronka, klient otrzyma voucher równy połowie tej wartości, czyli 40 zł.

Może go wykorzystać na zakupy we wtorek i środę, o ile zrobi zakupy na kwotę minimum 41 zł i o ile kupi produkt, który tego dnia nie jest w ofercie "Oszczędzaj połowę".

W najbliższych dniach, tj. poniedziałek – wtorek (1-2 marca) w promocji będzie wspomniana oferta marki Nivea oraz parówki Berlinki 300 g. Z kolei w środę i czwartek (3-4 marca), można zyskać kupując olej rzepakowy Kujawski 1 l oraz szampon do włosów Head & Shoulders (360 ml / 400 ml).

 

 

Ważne: z akcji “Oszczędzaj połowę” będą mogły skorzystać tylko osoby, które posiadają kartę Moja Biedronka. 

 

Taką kartę można dostać w sklepie oraz zarejestrować i aktywować na smartfonie.