Jakich typów kobiet nie lubią teściowe? Sprawdź!

Jakich typów kobiet nie lubią teściowe? Sprawdź!

Każda mama chce dla swojego syna jak najlepiej. Dlatego nie każda przyszła jego partnerka, jest (według niej) dla niego odpowiednia. Jakich typów kobiet nie lubią teściowe? Sprawdź!

Zdjęcie Jakich typów kobiet nie lubią teściowe? Sprawdź! #1

Każdy wie, że u mamusi jest najlepiej. Jednak przychodzi taki czas, kiedy to syn "wyfruwa" z domowego miru, ponieważ znajduje wybrankę serca. Każda matka chce dla swojego syna jak najlepiej, również w kwestii przyszłego związku. Wiadomo jednak, że nikt nie ugotuje, upierze czy nie posprząta tak dobrze, jak matka dla swojego syna. Matka patrzy również pod innym kątem na przyszłą synową niż jej syn i nie zawsze aprobuje jego decyzje.

Odmienne zdania

Czasami wybranka serca syna nie zawsze przypada do gustu mamie. Są takie typy kobiet, które przypadają do gustu zarówno mamie, jak i synowi, jednak częściej tylko jedna strona jest zadowolona z przyszłej żony lub synowej. Jakich typów kobiet nie znoszą matki na ich przyszłe synowe? Odpowiedzi jest kilka.

Luzaczka

Matka syna na pewno nie będzie chciała widzieć u jego boku kobiety, która ma luzackie podejście do życia. Zbyt swobodny strój, styl wypowiedzi czy podejście do życia nie sprawi, że zapunktujesz w jej oczach. Luzackie zachowanie pokazuje, że nie traktujesz tej relacji na poważnie. Nie powinnaś też czuć się u niego w domu zbyt pewnie ani tak też zachowywać. Przyszła teściowa sprawdzi cię też pod kątem matki jej wnuków, a takie luzackie zachowanie pokazuje, że nie jesteś zbyt odpowiedzialną osobą.

Władcza i męska 

Dziś kobiety są bardziej władcze i silne niż kiedyś. Nie potrzebują oparcia ramienia faceta do bycia szczęśliwymi i spełnionymi kobietami. Dziewczyna, która ma męski styl życia oraz wypowiedzi, nie zapunktuje u przyszłej teściowej. Niektórzy faceci nie mają nic przeciwko, żeby to kobieta rządziła w ich związku, jednak jego matka nie pozwoli, abyś wodziła jej syna za nos. Według niej kobieta w związku powinna być uosobieniem delikatności oraz kobiecości, a facet ma nosić przysłowiowe spodnie. Jeśli mówisz to, co ci ślina na język przyniesie oraz demonstrujesz kontrolę nad facetem, to jego matka na pewno cię nie polubi.

Zdjęcie Jakich typów kobiet nie lubią teściowe? Sprawdź! #2

Lalka Barbie

To jak się ubierasz, również odzwierciedla twój typ charakteru. Wizerunek też jest ważny, a przyszła teściowa również będzie cię pod jego względem oceniać. Mocno wymalowane dziewczyny lub takie po operacjach plastycznych to nie są dobre partnerki dla syna w oczach jego matki. Kojarzą się im one bowiem z kobietami, które skaczą z kwiatka na kwiatek. Takiej kobiety na pewno nie zaakceptuje teściowa na matkę i żonę dla swojego syna.

Bluszcz

Syn dla matki zawsze będzie najważniejszy i bez względu na to ile będzie miał lat, nadal będzie jej dzieckiem. Nie demonstruj tego, jak to bardzo kochasz jej syna i nie mów, że teraz należy on tylko do ciebie. Matka nigdy w 100% ci go nie odda i taka jest prawda. Romantyczne gesty czy podkreślanie jak bardzo go kochasz przy matce, nie jest dobrym posunięciem. Takie romantyczne gesty zostaw na chwile, gdy będziecie sami. 

Zdjęcie Jakich typów kobiet nie lubią teściowe? Sprawdź! #3

Lizus

Przyszła teściowa również nie jest zadowolona z kobiety, która strasznie się jej podlizuje i udaje słodką i uległą. Matki potrafią to wyczuć i nie dadzą się oszukać. Jeśli nie przepadasz za teściową, to po prostu odnoś się do niej z kulturą i szacunkiem i nie próbuj wkupywać się w jej łaski kupowaniem kwiatów czy wychwalaniem jej dań, jeśli ci nie smakowały. Zdaniem teściowych nie ma nic gorszego niż udawana słodycz i próba wkupienia się w łaski teściowej przez synową.

Katarzyna

true

Polecane