Wybrane produkty za 1 zł w Biedronce! WIELKA PROMOCJA

Wybrane produkty za 1 zł w Biedronce! WIELKA PROMOCJA

Markety spożywcze prześcigają się w nowych promocjach i wyprzedażach, aby tylko przyciągnąć do siebie większą ilość klientów. W Biedronce można było niedawno kupić piwo za 1 zł, teraz sklep oferuje nam inne produkty w takiej samej cenie.

Zdjęcie Wybrane produkty za 1 zł w Biedronce! WIELKA PROMOCJA #1

Nowa akcja rabatowa

Biedronka ruszyła z kolejną akcją rabatową. Od poniedziałku 15.06.2020 wybrane produkty z asortymentu sklepu będzie można kupić za przysłowiową złotówkę. Taką możliwość będą jednak mieli tylko ci klienci, którzy mają kartę Moja Biedronka oraz w dniach 15-17.06 zrobią zakupy za minimum 99 zł. W taki sposób Jeronimo Martins zawęziło pole szczęśliwców i określiło zasady akcji.


Co kupimy za 1 zł?

Akcja ta trwa od poniedziałku 15 czerwca do środy 17 czerwca. W zależności od dnia, w którym zrobimy zakupy za ponad 99 zł, możemy kupić dodatkowo inne produkty w cenie 1 zł.

W poniedziałek klienci będą mogli kupić arbuza po 1 zł/kg lub mleko 3,2% z firmy Mleczna Dolina po 1 zł za karton. We wtorek natomiast będzie można nabyć soki jabłkowe i pomarańczowe Riviva lub ciastka Delicje szampańskie z nadzieniem o smaku pomarańczowym. W dniu 17.06 za złotówkę będzie można kupić piwo Harnaś w puszcze o pojemności 0,5 l i olej rzepakowy Wyborny po 1 zł za litr.

Katarzyna

true

Polecane