Niedojrzały partner. Po czym poznać jego dziecinne zachowanie?

Niedojrzały partner. Po czym poznać jego dziecinne zachowanie?

Znalezienie tak zwanej drugiej połówki nie jest łatwe. Czasami pierwsze zauroczenie potrafi zawrócić w głowie. Nie widzimy wtedy wszystkich wad naszego wybranka i wychwalamy tylko jego zalety. Każda z nas chce mieć faceta, który będzie trwał przy naszym boku, wspierał w trudnych chwilach lub zapewniał nam bezpieczeństwo. Jakie zachowania sprawiają, że twój partner jest bardziej dziecinny niż dojrzały? Sprawdź!

Zdjęcie Niedojrzały partner. Po czym poznać jego dziecinne zachowanie? #1

Dojrzałość a dziecinność

Dojrzały facet to taki, który potrafi zaopiekować się swoją partnerką. Każda kobieta szuka trochę innych cech u swojego wybranka, które dla niej są najważniejsze. Na początku dowcipy czy beztroska mogą ci imponować, jednak z biegiem czasu zaczynasz dostrzegać jego wady. Brak planów na wspólne życie czy nieodpowiedzialne zachowania pokazują, że twojej połówce daleko do dojrzałego faceta. Jakie zachowania pokazują, że facet jest dziecinny i raczej tak szybko nie dorośnie?

Jest bałaganiarzem

Brak kultury i niesprzątanie po sobie to tylko jeden z objawów niedojrzałości faceta. Takie zachowanie pokazuje, że nie przywiązuje on wagi do poziomu czystości wokół siebie. Według niego śmieci wynoszą się same, a naczynia w zlewie również same znikają, więc nie zaprząta on sobie tym głowy. 

Zdjęcie Niedojrzały partner. Po czym poznać jego dziecinne zachowanie? #2

Mówi, a później myśli

Dojrzały facet najpierw myśli a później mówi, w przeciwieństwie do swojego niedojrzałego konkurenta. Jeśli twój facet najpierw coś powie, a dopiero później pomyśli, to nie świadczy o nim dobrze. Często też przez takie zachowanie rani bliskie osoby i nie chce rozmawiać o problemach.

Ma silną więź z mamą

Niedojrzałość często objawia się też silnym związaniem z mamą. Jeśli ona do niego często dzwoni, przywozi mu jedzenie czy przesyła pieniądze na życie, to nie jest to raczej dobry materiał na męża. Brak usamodzielnienia się jest oznaką braku dojrzałości i odpowiedzialności.

Zdjęcie Niedojrzały partner. Po czym poznać jego dziecinne zachowanie? #3

Nie znasz jego bliskich

Facet, który wie, że jesteś tą jedyną, od razu będzie chciał przedstawić się swoim bliskim. Jeśli po dłuższej znajomości nadal jednak tego nie robi, to oznacza, że nie jest gotowy na poważny związek i nie chce się w niego zbyt angażować.

Zachowuje się egoistycznie

Związek to kompromis i wzajemne porozumiewanie się. W miłości chcemy zawsze dobrze dla drugiej osoby i nie myślimy tylko o sobie. Jeśli jednak twój facet widzi tylko czubek własnego nosa i martwi się tylko o siebie, to nie jest on dobrym materiałem do dłuższego związku.

Zdjęcie Niedojrzały partner. Po czym poznać jego dziecinne zachowanie? #4
Katarzyna

Polecane