Jak zachowuje się facet, który znudził się już związkiem?

Jak zachowuje się facet, który znudził się już związkiem?

Początki związków są zazwyczaj burzliwe, pełne pasji i namiętności. Zakochani kradną sobie całusy, prawią komplementy oraz sprawiają sobie niespodzianki. Niestety po jakimś czasie do każdego związku wkrada się rutyna i codzienność. Niektóre związki potrafią ją przetrwać, inne natomiast bezpowrotnie się rozpadają. Zmianę nastawienia partnera może zdradzać kilka zachowań. Sprawdź, czy nie występują one w waszym związku i czy nie powinnaś zacząć działać, jeśli chcesz go uratować.

Zdjęcie Jak zachowuje się facet, który znudził się już związkiem? #1

Rutyna w związku

Po jakimś czasie w związku mija fascynacja drugą osobą. Wtedy zazwyczaj zainteresowanie drugą połówką słabnie, jednak często przeradza się to w miłość. Nie musimy przebywać non stop ze swoją drugą połówką, ponieważ mamy już do siebie zaufanie i rozumiemy, że swoboda w związku jest ważna. Niestety niektóre zachowania facetów wskazują, że nie jest on już zainteresowany swoją obecną drugą połówką i nie czuje do niej już tego, co na początku. Sprawdź, czy twój partner znudził się waszym związkiem i tobą dzięki kilku jego zachowaniom, które na to wskazują.

Brak pytań

Oznaką, że on stracił tobą zainteresowanie, jest brak pytań z jego strony, o to np. jak ci minął dzień, co dziś robiłaś czy coś dziś jadłaś. Są to zwykłe pytania, jednak pokazują, że się o ciebie martwi oraz jest ciekawy, jak spędziłaś dzień. Jeśli on w ogóle nie zadaje ci pytań związanych z twoją osobą, to znaczy, że nie ma między wami prawdziwej rozmowy i jest on tobą po prostu znudzony.

Krótsze rozmowy

W początkowej fazie związku partnerzy są sobą zafascynowani i chcą ze sobą ich spędzać jak najwięcej czasu. Jeśli nie mogą się spotkać osobiście, wtedy rozmowy telefoniczne czy sms’y im to zastępują. Z biegiem czasu jednak poznajemy się coraz bardziej i nie rozmawiamy ze sobą tak dużo. Jedną z oznak, że on już się tobą znudził, jest brak chęci do wspólnej rozmowy lub panująca podczas niej niezręczna cisza. Oznacza to, że on już nie chce cię dalej poznawać i nie jest już tobą zainteresowany.

Brak komplementów

W związku ważne jest, aby się doceniać i komplementować. Słowa uznania z ust osoby, na której nam zależy, są bardzo budujące. Niezależnie od stażu w związku, miło jest usłyszeć komplement i dobre słowo od swojej drugiej połówki. Jeśli twój facet przestał cię komplementować, to możliwe, że po prostu stracił już tobą zainteresowanie i nie zwraca na ciebie uwagi.

Kumple na pierwszym miejscu

Na początku związku pary spędzają najwięcej czasu razem, ponieważ cieszą się wtedy swoim towarzystwem. Później tendencja ta trochę spada, jednak nadal czujecie się dobrze w swoim towarzystwie. Jeśli jednak partner przekłada ponad czas z tobą wyjście z kumplami, oznacza to, że to jednak z nimi lepiej mu się spędza czas. Pojedyncze wyjście nic jeszcze nie oznacza, ale jeśli robi to już notorycznie, oznacza to, że się po prostu znudził już tym związkiem.


Szuka innej partnerki

Znudzenie mężczyzny związkiem można również zaobserwować, podczas „wspólnych” wyjść. Wtedy to partner, mając partnerkę przy sobie, zaczyna się oglądać za innymi dziewczynami. Nieznane kobiety są dla niego pewnym nowym i ekscytującym „wyzwaniem”. Starają się w nich znaleźć to, czego im brakuje u obecnej partnerki i w obecnym związku. Jeśli facet ogląda się za innymi dziewczynami, dobitnie oznacza to, że znudził się już obecnym związkiem.

Katarzyna

Polecane