Górniak o Dodzie i jej koncercie: "Niejedną taką manipulację widziałam". Nagrała odpowiedź LIVE

Górniak o Dodzie i jej koncercie: "Niejedną taką manipulację widziałam". Nagrała odpowiedź LIVE

Edyta Górniak na swoim live na Instagramie odpowiedziała na pytania widzów. Jak się zapewne domyślacie – nie zabrakło pytania o Dodę i jej koncert."Nie przemówiło do mnie to, że ktoś w ubikacji, w ręczniku, tuż po kąpieli nagrywa taki filmik. W momencie, kiedy mamy narodową żałobę w Polsce. To po prostu do mnie nie przemówiło..." Tak Edyta skomentowała swoją odmowę wzięcia udziału w koncercie Artyści Przeciw Nienawiści.

Edyta zaznaczyła jednak, że nie bierze udziału w koncercie nie ze względu na nienawiść do Doby, czy do kogokolwiek. Zapewniła, że nie nienawidzi Dody i nie ma w sobie nienawiści do nikogo."Myślę, że gdyby Dorota miała więcej wyczucia, więcej wrażliwości na tę sytuację to trafiłaby do mnie...""Osoba, która jest w Polsce znana jako osoba, która obraziła najwięcej ludzi w show-businessie, przemówiłaby do mnie w jeden sposób – gdyby z pokorą, ubrana w normalną koszulę spokojnie powiedziała - „słuchajcie, wiem, że myślicie o mnie różne rzeczy, wiem, że miałam różne zachowania, różne słowa, ale pamiętajcie, że się uczymy, ja też się uczę […] jest mi bardzo przykro, że kiedykolwiek obraziłam czy pobiłam kogokolwiek". Gdyby Dorota powiedziała coś takie, myślę, że mogłaby do mnie przemówić." - mówiła Edyta Górniak na swoim LIVE.Zdjęcie Górniak o Dodzie i jej koncercie: "Niejedną taką manipulację widziałam". Nagrała odpowiedź LIVE #1
Źródło: https://www.instagram.com/p/BijF0H5gm-r/

Edyta wspomniała też, że fakt, iż Dorota nie poczekała do końca pogrzebu, do końca żałoby, jest trochę smutny. Zwróciła również uwagę na to, że jej odmowa wzięcia udziału w koncercie stała się tematem ważniejszym, niż pogrzeb Pawła Adamowicza.

Całe nagranie:

Zdjęcie Górniak o Dodzie i jej koncercie: "Niejedną taką manipulację widziałam". Nagrała odpowiedź LIVE #2
Źródło:https://www.instagram.com/p/BrktxWdhXsQ/

Agnieszka

true

Polecane