Jak rozkochać faceta przez SMS-y?

Jak rozkochać faceta przez SMS-y?

W dzisiejszych czasach wiele osób poznaje się dzięki portalom społecznościowym lub randkowym. Każdy z nas wie, do czego służy Messengerze, WhatsApp czy Czateria. Czasami zwykła rozmowa może być początkiem flirtu i ciekawej znajomości. Rozmowy są też podstawowym sposobem na poznanie drugiej osoby. Można się wiele dowiedzieć o drugiej osobie, prowadząc z nią niezobowiązującą rozmowę przez sms-y czy wiadomości internetowe. Kiedyś flirtowało się poprzez rozmowę twarzą w twarz, dziś można to robić na odległość. Jak więc rozkochać w sobie faceta przez sms-y? Poznaj kilka podstawowych zasad!

Zdjęcie Jak rozkochać faceta przez SMS-y? #1

Wiadomości tekstowe

Wiadomości tekstowe wysyłane przez smartfona czy przez Internet to nowa forma uwodzenia, która może tak samo zawrócić facetowi w głowie, jak bezpośrednia rozmowa. Zarówno w jednej, jak i w drugiej formie warto znać kilka zasad, dzięki którym facet nie będzie mógł się tobie oprzeć. Słowa tak samo, jak i czyny mogą zapaść mu w pamięć, z której nie będzie mógł cię „wyrzucić”. Jak poderwać faceta dzięki sms-om? Sprawdź!


SMS jako pierwsza forma kontaktu

Facet, prosząc kobietę o numer, musi się czasami na prawdę zebrać na odwagę. Niemniej stresujące jest dla niego wykonanie połączenia i rozpoczęcie rozmowy. Następnym razem, gdy będziesz dawać numer facetowi, na którym ci zależy, powiedz mu od razu, aby napisał sms. Jest to łatwiejsza forma kontaktu, ponieważ połączenie wymaga stałej rozmowy, a pisząc sms-a, można się zastanowić i kilkukrotnie zmieniać jego treść przed wysłaniem.

Zdjęcie Jak rozkochać faceta przez SMS-y? #2

„Puste” sms-y

Wysyłanie sms-ów tylko z treścią powitania np. „Cześć” do niczego nie prowadzi. Facet może wtedy pociągnąć rozmowę lub nie, a ty wysyłając kolejnego sms-a z pytaniem, pokazujesz, że o nim myślisz. Wiadomości wysyłane „przez przypadek" też nie są dobrą formą na zainteresowanie sobą faceta. Nie rozbudzi to w nim zazdrości, tylko będzie miało odwrotny efekt.


Maksimum 24h oczekiwania

Nie powinnaś „przetrzymywać” faceta i odpisywać mu po ponad 24 godzinach. On odbierze to jako brak zainteresowania z twojej strony, a przecież tak nie jest. Odpisywanie od razu też nie jest wskazane, ponieważ pokazuje mu, że łakniesz z nim nieustannego kontaktu i czekasz na wiadomości od niego.
Zdjęcie Jak rozkochać faceta przez SMS-y? #3

Zaproś go na randkę

Nie popełnisz żadnego faux pas, jeśli pierwsza zaprosisz go na „prawie randkę”. Kobiety często przejmują inicjatywę i faceci nie mają im tego za złe. Nie ujmuj jednak zaproszenia wprost i nie pisz, że to randka. Po spotkaniu na drugi dzień możesz do niego zadzwonić lub napisać sms z podziękowaniem za mile spędzony czas. Facet pewnie będzie zastanawiał się, czy dobrze się z nim bawiłaś, więc uspokoi to jego nerwy.

Oddzwaniaj

Jeśli piszecie ze sobą tylko sms-y, to niech tak zostanie. Jeśli jednak on do ciebie zadzwoni, a Ty nie mogłaś odebrać, to nie krępuj się i do niego oddzwoń. Jeśli natomiast pisze do ciebie zawsze wieczorem, to niestety pokazuje, że w ciągu dnia miał inne zajęcia i raczej o tobie nie myślał.

Rozważnie dobieraj słowa

Na początku musisz rozważnie dobierać słowa, aby nie wysyłać facetowi sprzecznych sygnałów. Jeśli jest dla ciebie kimś więcej, to nie używaj w wiadomościach słowa takich jak „kumpel” czy „przyjaciel”, bo to pokazuje facetowi, że znajomość ta nie przerodzi się w związek. Erotyczne sms-y o raczej na początku sobie odpuść, ponieważ jest to sposób komunikacji raczej par niż osób, które krótko się znają. Istnieje prawdopodobieństwo, że takiego sms-a przeczytają jego koledzy i nie będziesz miała dobrej reputacji w jego towarzystwie.

Nie pisz po alkoholu

Jeśli chcesz zainteresować faceta swoją osobą, to nie pisz do niego po spożyciu alkoholu. Inaczej wtedy myślisz i możesz napisać coś, czego później będziesz żałować. Nawet jeśli jest ci smutno czy czujesz się sama, to napisz do przyjaciółki, a nie do przyszłego faceta.

Zdjęcie Jak rozkochać faceta przez SMS-y? #4

Katarzyna

Polecane