Baron po rozstaniu z Blanką znalazł swoje fałszywe konto! Ostro zareagował

Agnieszka

Lifestyle

Oct. 8, 2020, 10:15 a.m.

Baron po rozstaniu z Blanką znalazł swoje fałszywe konto! Ostro zareagował

Związek Barona z Blanką Lipińską, autorką bestsellera “365 dni” rozgrzewał show-business przez ostatnie miesiące. Ich związek jednak dobiegł końca, co było sporym zaskoczeniem. Nic bowiem nie wskazywało na to, że coś między nimi jest nie tak. Co więcej, po rozstaniu Baron przeżył szok odnajdując swoje fałszywe konto na jednym z portali.Ktoś podszywał się pod Barona

Baron, muzyk i członek zespołu Afromental udostępnił na swoim Insta Story sceen z Tindera. Okazało się, że ktoś “pomocny” po rozstaniu Barona z Blanką postanowił założyć konto na portalu randkowym, podszywając się pod muzyka.

Baron ostro zareagował na te wieści. Pod udostępnionym na Instagramie screenem napisał:

“Wydawało mi się, że poznałem już dno internetu. Okazuje się, że ten poziom absurdu jest poza moją świadomością”. - skomentował zirytowany całą sytuację.

Zdjęcie Baron po rozstaniu z Blanką znalazł swoje fałszywe konto! Ostro zareagował #1
Źródło: Instagram Alekbaron

Związek Barona z Blanką Lipińską - dlaczego się rozstali?

Blanka i Baron ogłosili swój związek na początku 2020 roku. Ich rozstanie było sporym zaskoczeniem. Dlaczego jednak do niego doszło?

Jak można przeczytać na portalu Plotek, Blanka Lipińska chciała wejść na kolejny etap związku. Baron natomiast traktował związek jako dobrą zabawę.

„Baron wchodził w tę relację z przeświadczeniem, że to będzie dobra zabawa, a sama Blanka zdawała się go w tym upewniać. Świetnie się razem bawili, ale przez kwarantannę szybko zostali rzuceni na głęboką wodę. Okazało się, że Blanka zaangażowała się nieco bardziej, a gdy życie wróciło do normy, a Baron do swoich obowiązków i rozrywek, rzeczywistość była dla nich mniej łaskawa. Ona chciała wejść na kolejny etap i oczekiwała zaangażowania, a on zawsze był i będzie wolnym strzelcem. Nie na to się pisał, to typ rockmana i artysty, który potrzebuje przestrzeni.” - czytamy na portalu Plotek.

Doniesienia medialne nie zawsze jednak okazują się prawdziwe. Szczególnie, gdy, portal uzyskuje informacje z drugiej ręki. W przypadku powodu rozstania się Barona z Blanką, ani jedno z nich nie odniosło się, nie potwierdziło ani nie zaprzeczyło informacjom podawanym w mediach.