Mężczyźni boją się tych kobiet. Sprawdź, czy nie jesteś jedną z nich!

Patrycja

Newsy

05.10.2020 21:47

Mężczyźni boją się tych kobiet. Sprawdź, czy nie jesteś jedną z nich!

Mężczyźni boją się pewnych typów kobiet. Ich zachowania i przyzwyczajenia bardzo im przeszkadzają, przez co mogą psuć relację lub uniemożliwiać znalezienie partnera. Dowiedz się, jakich kobiet boją się mężczyźni i czy jesteś jedną z nich!Zdjęcie Mężczyźni boją się tych kobiet. Sprawdź, czy nie jesteś jedną z nich! #1

Kobieta bluszcz

To kobieta, która w związku potrafi być bardzo toksyczna. Osacza mężczyznę, nie daje mu wolnej przestrzeni i nie szanuje jego granic. Zarzuca go swoimi problemami, sprawami, jednocześnie jest egoistyczna i zapatrzona w siebie. Tłamsi partnera, nie pozwala robić mu tego, na co ma ochotę.

Zosia Samosia

Wszystko chce robić sama i nie przyjmuje od nikogo pomocy. Naprawa auta, pomalowanie ściany, położenie tapety, cieknący kran, skoszenie trawy to dla niej nie problem.

Jest w stanie uporać się ze wszystkimi obowiązkami. Przez to mężczyzna może czuć się niepotrzebny, nieporadny, wręcz zbędny. Czasem warto odpuścić i dać się wyręczyć w codziennych czynnościach. Nawet jeśli wiemy, że potrafimy je wykonać same.

Maniaczka kontroli

To kobieta, która zarzuca partnera mnóstwem wiadomości i telefonów. Chce być z nim w ciągłym kontakcie, żeby na bieżąco sprawdzać co robi, z kim przebywa, jakie ma plany. Nie daje od siebie odpocząć i trzyma mężczyznę na bardzo krótkiej smyczy. Po pewnym czasie to skutecznie go tym odstraszy.

Zdjęcie Mężczyźni boją się tych kobiet. Sprawdź, czy nie jesteś jedną z nich! #2

Księżniczka

Wszystko jej się należy, ponieważ jest najważniejsza. Wymaga ciągłych dowodów miłości, prezentów, niespodzianek, spontanicznych wycieczek. Ma coraz większe i coraz bardziej wygórowane oczekiwania, które mężczyzna ma spełniać, bez mrugnięcia okiem. Jeśli jej się sprzeciwi obraża się, płacze i urządza karczemne awantury. Ciężko wytrzymać z typem królewny.

Królowa dramatu

Każda sytuacja i nawet niewielki problem jest odpowiedni do zrobienia wielkiej awantury. Fochy, obrażanie się, kłótnie, dramaty i histerie to jej chleb powszedni. Jeśli nie ma do czego się przyczepić, chętnie przypomni sobie jakiś konflikt z przeszłości i będzie do niego nieustannie wracać. Lubi urządzać sceny publicznie i wciągać w nie rodzinę i znajomych. Bycie z nią jest bardzo męczące i wyczerpujące psychicznie.

Zdjęcie Mężczyźni boją się tych kobiet. Sprawdź, czy nie jesteś jedną z nich! #3

Manipulantka

Lubi sterować i manipulować mężczyzną. Często używa seksu jako broni, szantażuje i karze mężczyznę, odmawiając stosunków. To jej patent na osiągnięcie własnych celów i postawienie na swoim.