Cechy osobowości uwodzicielskiej. Sprawdź, czy je posiadasz

Agnieszka
Newsy
04.09.2018 11:25
Cechy osobowości uwodzicielskiej. Sprawdź, czy je posiadasz

Uwodzicielska osobowość to spore ułatwienie w życiu. Przede wszystkim dlatego, że jeśli posiadasz taką osobowość, to dużo łatwiej nawiązujesz przyjazne kontakty z ludźmi, a inni po prostu bardzo cię lubią. Są więc w stanie niejednokrotnie pójść ci na rękę, co ułatwia wiele spraw.

Zdjęcie Cechy osobowości uwodzicielskiej. Sprawdź, czy je posiadasz #1

Jakie są cechy osobowości uwodzicielskiej?

Nienaganna komunikacja

Uwodzicielskie osoby zazwyczaj mają doskonałą kontrolę nad językiem, słownictwem oraz językiem niewerbalnym. To daje im możliwość doskonałej komunikacji z innymi. Unikają dzięki temu wielu nieporozumień. Kiedy się wypowiadają są spójne i pewne siebie ponieważ merytoryczne wypowiedzi przychodzą im z łatwością. Dzięki temu, że nie wahają się podczas wypowiedzi uchodzą za osoby godne zaufania.

Optymizm

Dobre relacje uwodzicieli z otoczeniem wynikają również z ich optymizmu i fakt, że zawsze dostrzegają w ludziach to, co najlepsze. Nikt nie czuje się przy nich skrępowany lub niesprawiedliwie oceniany. Wręcz przeciwnie. Uwodziciele kochają i doceniają każdego człowieka.

Zdjęcie Cechy osobowości uwodzicielskiej. Sprawdź, czy je posiadasz #2

Asertywność i szacunek

Ten typ osobowości jest bardzo asertywny i ekstrawertyczny. Nie zmienia to jednak faktu, że do innych osób zawsze odnoszą się z szacunkiem. Nie należą do grona zarozumialców z wybujałym ego. Są one również bardzo skore do kompromisu, ale jednocześnie nie da się nimi manipulować.

Przyciągają jak magnez

Uwodzicielska osobowość przyciąga ludzi nie robiąc praktycznie nic. Mają w sobie po prostu to coś, z czym chcą obcować inni. Na szczęście nie trzeba się z taką osobowością urodzić. Można nieco popracować nad powyższymi cechami, aby w rezultacie poprawić swoje relacje z otaczającymi ludźmi.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną