Sprawdź, czy jesteś jesieniarą!

Patrycja
Newsy
29.09.2020 13:19
Sprawdź, czy jesteś jesieniarą!

Choć dni są coraz krótsze i chłodniejsze, za oknem deszcz, wiatr i brzydka pogoda, to wiele osób uwielbia tę porę roku. Miłośniczki jesieni, kochają jej charakterystyczny klimat i z utęsknieniem czekają na ten okres. Sprawdź, czy Ty też jesteś jesieniarą!

Zdjęcie Sprawdź, czy jesteś jesieniarą! #1

Kim jest jesieniara?

Jesieniara to miłośniczka jesieni, która uwielbia tę porę roku i chętnie siedzi w domu ubrana w gruby, wełniany sweter, opatulona ciepłym kocem, z kubkiem gorącej herbaty lub kakao, czytając książkę lub oglądając filmy. Niepogoda i słota za oknem nie jest jej straszna. Jesieniara wykorzystuje uroki tej pory roku i czerpie z niej, to co najlepsze.

Czy Ty również kochasz jesień? Sprawdź, czy jesteś jesieniarą!

Jesienny spacer

Uwielbiasz jesienne spacery w parku i lesie. Piękne barwy, różnokolorowych liści, spadające kasztany i grzyby to Twoje ulubione atrybuty tej pory roku. Przejażdżka rowerem, piknik lub czytanie książki na parkowej ławce w otoczeniu jesiennych widoków, sprawiają Ci niesłychaną przyjemność.

Grzybobranie

Oprócz spacerów po lesie, zbieranie grzybów to jedno z Twoich ulubionych zajęć. W sobotni ranek ubierasz się ciepło i pędzisz do swoich sprawdzonych, leśnych zakamarków w poszukiwaniu najlepszych okazów. Prawdziwki, podgrzybki, maślaki, rydze- znasz je wszystkie!

Sesja zdjęciowa

Lubisz robić sobie zdjęcia? Jesień to idealny czas na sesję fotograficzną! Możesz wybrać się do pobliskiego parku, na pole z dyniami, wrzosem, lawendą lub słonecznikami, by uchwycić piękne jesienne chwile.

Zdjęcie Sprawdź, czy jesteś jesieniarą! #2

Koc, herbata i chill

A może cenisz spokojne, jesienne wieczory spędzane w domowym zaciszu? Gruby, wełniany sweter, ciepły koc, kubek gorącej herbaty lub kakao, to wymarzony sposób na spędzenie wolnego czasu. Książki, Netflix lub planszówki z przyjaciółmi to jest to, czego potrzebujesz do szczęścia.

Jesienne potrawy

Lubisz eksperymentować w kuchni i odkrywać nowe smaki. Wykorzystujesz sezonowe owoce i warzywa do stworzenia nowych, ciekawych potraw. Zupa dyniowa, curry z dyni, a może dyniowe ciasto lub latte? Jesienią, kulinarne możliwości wydają się nieograniczone!

Jeśli te jesienne aktywności sprawiają Ci przyjemność i lubisz tę porę roku, możesz nazywać się prawdziwą jesieniarą!

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną