Kolejna grupa społeczna na celowniku internautów! Ty też jesteś "jesieniarą"?


                    Kolejna grupa społeczna na celowniku internautów! Ty też jesteś "jesieniarą"?
23Paź

Za oknami coraz szarzej i zimniej. Liście opadają, wieczory robią się coraz chłodniejsze, dzień coraz krótszy, jesień nastała na całego. Czy lubisz tę porę roku? Jeśli nie to znaczy, że na pewno nie jesteś Jesieniarą. Czy wiesz, kim one są? Zaraz wszystko wyjaśnimy.

Jesieniara

Jesieniara jak sama nazwa wskazuje to kobieta. Tyle, że nie jest to zwykła kobieta, tylko taka kochająca jesień. Tak, da się kochać jesień. Gdy za oknem robi się zimno i ciemno, Jesieniary ubierają się w grube wełniane skarpety, nakrywają się kocem, biorą do ręki ciepłą herbatkę i delektują się czasem. Zdarza się, że całymi wieczorami czytają książkę lub leżą przed TV. Te bardziej wytrawne jeszcze zapalą kilka świeczek dookoła, żeby ocieplić atmosferę.

Jak rozpoznać Jesieniarę na ulicy?

Jesieniary, które muszą wyjść z domu, poznasz po tym, że są owinięte grubym szalem i mają na sobie cieplutkie botki. Dodatkowym gadżetem rozpoznawczym, będzie niesiona w ręku kawa ze Starbuksa, najprawdopodobniej to Pumpkin Spice Late, bądź ciepły termos. Jesieniary uwielbiają kolorowe liście i z uśmiechem obserwują otaczającą ich aurę jesieni.

View this post on Instagram

I'm jesieniara so much. #jesieniara

A post shared by Idżys ✨ (@ruby.idzys) on

Jesieniara – słowo roku w Internecie

Słowo „Jesieniara” jest nowością. Moda na nie zaczęła się dopiero tym roku. Od września robi furorę w Internecie. Powstało już wiele memów szydzących z Jesieniar. Wielu ludziom niezwykle ciężkouwierzyć, że ktoś lubi tak depresyjną porę roku, którą jest jesień. Jednak być może właśnie tego Polce trzeba – wesołych, odganiających depresję Jesieniar.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja