Jak dziś wygląda słynny “MacGyver”? Aktor ma już 70 lat!

Agnieszka
Newsy
30.09.2020 14:01
Jak dziś wygląda słynny “MacGyver”? Aktor ma już 70 lat!

Serial “MacGyver” w latach 90 zawładnął sercami Polaków. Oglądali go wszyscy, od dzieci, po seniorów. Tytułowy bohater był uwielbiany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. W serialu zawsze potrafił zrobić coś z niczego i uratować sytuację. Aktor grający MacGyvera, Richard Dean Anderson, ma obecnie 70 lat. Jak dziś wygląda? Można go skojarzyć ze słynnym bohaterem serialu? Sami się przekonajcie!

View this post on Instagram

#MacGyverDay #MacGyver 💥 #RichardDeanAnderson

A post shared by Rachael Jessie (@rach_jessie) on

MacGyver

MacGyver, bohater serialu, słynął z tego, że potrafi stworzyć różne urządzenia, broń, a nawet bombę przy użyciu przedmiotów codziennego użytku. Dzięki tej produkcji do potocznego języka polskiego weszło nawet określenie “MacGyver”, którym określamy osoby potrafiące wykombinować coś z niczego.

Serial “MacGyver” przyniósł Andersonowi niebywałą popularność. Wielu z Was może go również kojarzyć z serialu “Gwiezdne wrota”, gdzie za rolę przedstawiającą USAF w dobrym świetle oraz produkcję serialu otrzymał honorowy tytuł generała brygady sił powietrznych.

Richardson ma jedną córkę - Wylie Quinn Annarose, urodzoną 2 sierpnia 1998. Dziecko pochodzi z jego związku z Apryl Prose, z którą był 1996-2002 roku.

W wywiadzie z 2015 dla Stuff.co.nz, Richard Dean Anderson wyznał, że zdaje sobie sprawę z upływającego czasu i tego, że coraz mniej przypomina serialowego bohatera:

“Gdy lata mijają, staję się coraz mniej i mniej rozpoznawalny jako MacGyver, bo takie skutki niesie za sobą upływający czas, a grawitacja tak działa na skórę, jest też tłuszcz i takie rzeczy, których ludzie nabywają podczas procesu starzenia się” - mówił w Stuff.co.nz.

W roku 2009 natomiast podzielił się z fanami swoim codziennym rytuałem:

“Moim codziennym porannym rytuałem jest nakarmić psy, odwieźć moją córkę do szkoły i wrócić do domu” - wyznał w 2009 roku o swojej 10-letniej wówczas córce.

Aktor grający MacGyvera, Richard Dean Anderson, ma obecnie 70 lat i rzadko widzimy go na ekranie. Kilka lat temu (w 2013 roku) pojawił się gościnnie na planie filmu “"Nie zadzieraj z zołzą spod 23". Wcześniej w serialu "Paragraf Kate" jako David Smith (2011).

Jak wygląda Richard Dean Anderson w wieku 70 lat? Przypomina Wam słynnego MacGyvera?

Aktor w wieku 65 lat:

Zdjęcie Jak dziś wygląda słynny “MacGyver”? Aktor ma już 70 lat! #1


View this post on Instagram

Where are you from?

A post shared by Richard Dean Anderson (@richarddeananderson_ig) on

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną