Natalia Siwiec dostanie rolę w drugiej części “365 dni”?

Agnieszka
Newsy
18.09.2020 10:24
Natalia Siwiec dostanie rolę w drugiej części “365 dni”?

Film Blanki Lipińskiej “365 dni" odniósł ogromny sukces na całym świecie. Przez wiele dni po premierze był w pierwszej trójce najchętniej oglądanych filmów w serwisie Netflix. Nie obyło się jednak bez ostrych słów krytyki w stronę Blanki, treści filmu, jak i samej jego realizacji. Mimo wszystko, film okazał się strzałem w dziesiątkę. Nic więc dziwnego, że już powstaje ekranizacja kolejnej książki Blanki Lipińskiej. Czy zagra w nim wieloletnia przyjaciółka autorki - Natalia Siwiec?

View this post on Instagram

Shooting time...

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Natalia Siwiec jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek. Mieliśmy okazję poznać ją podczas euro 2012, gdzie zrobiono jej gorące zdjęcie na trybunie. Obecnie Natalia zyskała jeszcze większa popularność ze względu na urodzenie córki. Na Instagramie możemy śledzić życie ich rodziny.

Blanka Lipińska i Natalia Siwiec znają się od lat. Media donoszą, że Natalia Siwiec dostała od Lipińskiej propozycję zagrania już w pierwszej części “365 dni”. Modelka jednak nie zgodziła się na propozycję z powodu kontrowersyjnej sceny, którą miałaby odegrać.

View this post on Instagram

👙

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Natalia Siwiec zagra w drugiej części “365 dni”?

Ze względu na to, że kobiety przyjaźnią się od dawna, pojawia się coraz więcej plotek na temat rzekomej roli w nowej części słynnego erotyka. Jak odnosi się do tego sama Natalia Siwiec?

„Nie ma presji. Ludziom się wydaje, że Blanka przez to, że się przyjaźnimy powinna mi dać rolę w filmie. Mogłabym ją poprosić” – wyznała Natalia.

Ze słów Natalii Siwiec wynika więc, że nie otrzymała jeszcze propozycji zagrania z produkcji Blanki Lipińskiej. Nic jednak nie jest jeszcze wykluczone.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną