Gang Fajniaków z Biedronki. Czy da się odebrać naklejki w kasie samoobsługowej?


                    Gang Fajniaków z Biedronki. Czy da się odebrać naklejki w kasie samoobsługowej?
16Wrz

Biedronka od lat słynie z organizowania akcji, w których do wygrania są kolekcje pluszaków dla dzieci. Wcześniej mieliśmy do czynienia ze Świeżakami i Słodziakami. Tym razem są to Fajniaki. Obecnie jednak coraz częściej korzystamy z kas samoobsługowych w sklepach Biedronki. Czy da się odebrać tam naklejki?

Zdjęcie Gang Fajniaków z Biedronki. Czy da się odebrać naklejki w kasie samoobsługowej? #1

Akcja Gang Fajniaków w Biedronce

Zasady zdobywania Fajniaków są jasne. Za każde wydane 50 zł w Biedronce klienci otrzymują naklejki, które potem mogą wymienić na pluszaka z kolekcji. Naklejki wydaje kasjer zaraz po skasowaniu zakupów. Jednak co w przypadku gdy korzystamy z kasy samoobsługowej?

Kasy samoobsługowe

Większość sieci supermarketów (Kaufland, Lidl, Biedronka) umieszczają w swoich sklepach kasy samoobsługowe. Klienci sami kasują, pakują i opłacają sobie zakupy. Szacuje się, że w niektórych sklepach Biedronko jest już więcej kas samoobsługowych, niż tych tradycyjnych, obsługiwanych przez pracownika.

Zdjęcie Gang Fajniaków z Biedronki. Czy da się odebrać naklejki w kasie samoobsługowej? #2

Co więc zrobić, jeśli korzystamy z kasy samoobsługowej, a chcemy otrzymać naklejki?

Nic prostszego. Po opłaceniu zakupów w kasie samoobsługowej otrzymujemy paragon, a na nim widnieje napis informujący o ilości przyznanych naklejek:

“Drogi kliencie w tej transakcji odebrałeś (liczba) x naklejek Gang Fajniaków”.

Z tym paragonem po odbiór naklejek musimy się jednak udać do kasjera lub kierownika sklepu, który wyda nam odpowiednią ilość naklejek.

W regulaminie akcji Gang Fajniaków napisano, że taki „voucher to dokument drukowany przez kasę samoobsługową, na którym wskazana zostanie liczba naklejek, do otrzymania której uprawniony jest uczestnik w związku z zakupem”.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja