Nowi prowadzący “Dzień Dobry TVN”! Takiego duetu nikt się nie spodziewał!

Nowi prowadzący “Dzień Dobry TVN”! Takiego duetu nikt się nie spodziewał!

Fani programów śniadaniowych doskonale wiedzą, że jednym z ważniejszych aspektów, które wpływają na jakość programu są prowadzący. W programie “Dzień Dobry TVN” prym wiedli Marcin Prokop oraz Dorota Wellman, dzięki swojemu poczuciu humoru. Jednak wszyscy prowadzący byli uwielbiani przez widownię. Ostatnio z DD TVN odeszła para prowadzących - Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Zastąpiła ich nowa para. Widzowie nie kryli zaskoczenia. Takiego połączenia w DD TVN jeszcze nie było!

Nowi prowadzący “Dzień Dobry TVN”

Jeden z najpopularniejszych programów w Polsce ma swoich nowych prowadzących! 14 września po raz pierwszy pojawił się w programie duet dwóch kobiet - Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak.

Fani nie kryli zaskoczenia. Nie często bowiem zdarza się, że para prowadzących jest tej samej płci. Natomiast fani Ewy Drzyzgi jeszcze z kultowych już “Rozmów z toku” są przeszczęśliwi, że mogą oglądać ulubioną prowadzącą w nowym programie.

Ewa Drzyzga prowadziła niegdyś popularny program “Rozmowy w toku”. Ostatni odcinek tego kultowego programu wyemitowano 31 października 2017 roku. Fanom decyzja stacji nie przypadła do gustu. Jednak niedługo potem mogliśmy oglądać Ewę Drzyzgę w roli prowadzącej programu “36,6”, który traktował o zdrowiu.

Agnieszka Woźniak-Starak natomiast zasłynęła niegdyś z prowadzenia kontrowersyjnego programu “Na językach”. Potem prowadziła “Azję Express”, aż stała się twarzą głośnego powrotu “Big Brothera”.

Ewa Drzyzga poinformowała o nowym projekcie na Instagramie

"Kochani, bardzo cieszymy się na wspólne z Wami poranki. Dołączamy do ekipy, która potrafi góry przenosić. Będziemy blisko i coraz bliżej, mam nadzieję, że wspólnie z nami będziecie chcieli opisywać świat, który nas otacza, będziecie dzielić się z nami swoimi inspiracjami, my obiecujemy dzielić się naszymi i wyszukiwać ciągle nowe. Niech to będzie dobry czas" - napisała dziennikarka.

Pod wpisem można przeczytać liczne komentarze zadowolonych fanów Ewy! My również przyłączamy się do gratulacji.

Agnieszka

Polecane