Dlaczego on traci Tobą zainteresowanie? Najczęstsze powody!

Patrycja

Związki

01.03.2022 21:04

Dlaczego on traci Tobą zainteresowanie? Najczęstsze powody!

Przedstawiamy najczęstsze powody, dlaczego mężczyźni tracą zainteresowanie swoimi partnerkami. Dowiedz się, dlaczego on się od Ciebie oddalił i przestało mu zależeć.

Zdjęcie Dlaczego on traci Tobą zainteresowanie? Najczęstsze powody! #1

Z jakiego powodu on traci Tobą zainteresowanie?

Nie wiesz dlaczego Twój związek się zakończył? Wydawało Ci się, że wszystko jest między wami na jak najlepszej drodze? W pewnym momencie on zaczął się odsuwać i wyraźnie tracić Tobą zainteresowanie... Sprawdź, z czego mogło to wynikać.

Gdy czar nagle prysł

Na początku związku on Cię idealizuje, nie dostrzega żadnych wad ani słabości. Wydajesz mu się doskonała i postrzega Cię przez pryzmat różowych okularów. Z czasem coraz bardziej Cię poznaje i wtedy czar może prysnąć… Zwłaszcza, jeśli dopiero co go poznałaś i już zdarzyło Ci się przy nim kilka wpadek. W takim przypadku on może się przestraszyć i wziąć nogi za pas.

Nie chodzi o to, żeby złapać króliczka…

Czasem mężczyzna traci zainteresowanie, bo zbyt szybko mu się oddałaś. Zamiast dozować napięcie i pozostawić coś na później, od razu wpuściłaś go do swojej sypialni. On zdobył co chciał i uznał, że już nie musi się o Ciebie starać.

Zazdrośnica z Ciebie

Zazdrość to naturalne uczucie, które może pojawić się w każdej relacji. Jednak przesadna i chorobliwa zazdrość, łatwo może zniszczyć każdy związek. być może on zniknął, bo to uczucie przejęło nad Tobą kontrolę, zaczęłaś go obsesyjnie sprawdzać i kontrolować, mieć do niego nieuzasadnione pretensje i podejrzewać go o niewierność?

Byłaś maniaczką kontroli

Być może waszą relacją zrujnowała nadmierna kontrola partnera. Sprawdzanie co chwilę co robi, z kim się kontaktuje i jak spędza czas, osaczanie go, zasypywanie pytaniami i oskarżeniami, łatwo może zepsuć związek. pamiętaj, że każdy potrzebuje odrobiny niezależności, wolności i czasu dla siebie, nawet jeśli jest w związku z inną osobą.

Próbowałaś go zmienić na siłę

Wiele kobiet ma tendencję do wychowywania swojego partnera i zmieniania go na siłę. To może odstraszyć każdego mężczyznę. Następnym razem po prostu tego nie rób. Popracuj nad tym, aby zaakceptować go takim, jaki naprawdę jest. Doceniaj go i akceptuj zarówno jego wady, jak i zalety.

Osaczyłaś go

Być może w tej relacji byłaś „kobietą- bluszczem”. Co to znaczy? To, że go osaczyłaś, nie dawałaś wolnej przestrzeni, nie szanowałaś jego granic i po prostu go tłamsiłaś. Zarzucałaś go swoimi problemami i sprawami, byłaś przy tym zapatrzona w siebie i egoistyczna. Bał się, że będzie coraz gorzej, wiec wycofał się, gdy tylko miał okazję...