Ultraformer III - niesamowita jędrność skóry!


                    Ultraformer III - niesamowita jędrność skóry!
03Lip

System Ultraformer III to najnowsza medyczna wersja jednej z dwóch procedur leczniczych HIFU firmy Classys, przeprowadzanych w wariancie kosmetycznym ULFIT i medycznym ULTRAFORMER III. Terapia Ultraformer III pozwala na skuteczne i nieinwazyjne zwalczanie wiotkości skóry twarzy oraz ciała, jak również problemu opadających tkanek miękkich (w obszarach: pośladki, piersi, uda, łydki czy ramiona). Jest to spektakularna w efektach metoda dogłębnej rewitalizacji i rekonstrukcji skóry, wykorzystująca zogniskowane ultradźwięki. Została ona sprawdzona klinicznie, a jej skuteczność i bezpieczeństwo są bardzo wysokie.

Informacji na temat tego sposobu przywracania skórze młodości i sprężystości udzielają m. in. specjaliści z bydgoskiej Bieńkowscy Clinic.

Ultraformer - dla kogo ta terapia?

Metoda ta zainteresuje na pewno osoby, którym zależy na redukcji zmarszczek i na liftingu skóry. Dzięki tej procedurze skóra twarzy i ciała jest wyraźnie odmłodzona, zrewitalizowana i jędrna. Ultraformer III sprzyja likwidacji nadmiernej tkanki tłuszczowej, pomaga usunąć tzw. podwójny podbródek, a także podnieść opadające powieki górne. Zabieg ten jest również sprzymierzeńcem w walce z cellulitem. Wielu pacjentów zauważyło, że kuracja znacząca zmniejsza, a nawet całkowicie likwiduje nieestetyczną skórkę pomarańczową. Po zastosowaniu tej metody dojrzała skóra staje się wyraźnie gładsza i rozświetlona. Doskonała alternatywa dla pacjentów pragnących uniknąć skalpela i znieczulenia ogólnego. Bezpieczne działanie sprzyja krótkiej rekonwalescencji, a trwałe efekty widoczne już po miesiącu!

Ultraformer III - przebieg zabiegu

Terapia poprzedzona jest zazwyczaj szczegółowym wywiadem lekarskim, związanym m.in. z oczekiwaniami pacjenta, a także z możliwościami i ewentualnymi rezultatami planowanej kuracji. Lekarz wymienia także przeciwwskazania do zabiegu i ustala z pacjentem indywidualny harmonogram działań. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, do którego wykorzystuje się żel anestetyczny, nakładany na skórę co najmniej godzinę przed rozpoczęciem leczenia z użyciem Ultraformer III. Kuracja jest bezpieczna i nie wymaga rekonwalescencji, a ewentualne dolegliwości bólowe są niewielkie i występują zwykle podczas wprowadzania w tkankę ujędrniających impulsów ultradźwiękowych. Terapia wykonywana jest poprzez wielokrotne przyłożenie głowicy, wyposażonej w odpowiednią końcówkę zabiegową, do skóry. W ten sposób lekarz aplikuje w skórę serię linijnych impulsów, które, podgrzewają zwiotczałe tkanki. Pojedynczy impuls wyzwala niewielką energię, co odczuwalne jest jako delikatne ukłucie. Średni czas wykonywania zabiegu waha się pomiędzy 30 minutami a dwoma godzinami.

Ultraformer - zalety zabiegu

Najnowsza generacja Ultraformer pozwala na pracę z wyższymi wartościami natężenia impulsu, dzięki czemu doskonale sprawdza się w leczeniu trudniejszych przypadków, takich jak nasilone problemy zwiotczenia i wysuszenia skóry, opadanie licznych jej obszarów na twarzy i całym ciele. Ultraformer służy nie tylko rewitalizacji skórzy, ale także pomaga w modelowaniu sylwetki. Już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalne są efekty, które w dodatku okazują się trwałe. Ponadto skoncentrowane ultradźwięki z uwagi na zdolność redukcji zlokalizowanej tkanki lipidowej sprzyjają wyszczupleniu sylwetki. Także w wyniku selektywnego podgrzania w tkankach dochodzi do koagulacji białka, a co się z tym wiąże, do intensywnej odbudowy kolagenu, wzmocnienia skóry oraz poprawienia jej kondycji. Pierwsze efekty pozabiegowe można dostrzec po upływie od 60 do 120 dni od rozpoczęcia terapii. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Bieńkowscy Clinic. Specjaliści czekają na Twoje pytania.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja