Miley Cyrus zachwyca się Edytą Górniak na Instagramie! Udostępniła nagranie

Miley Cyrus zachwyca się Edytą Górniak na Instagramie! Udostępniła nagranie
14Lip

Miley Cyrus chyba nikomu nie trzeba przedstawiać... Dwudziestosześciolatka praktycznie od dziecka jest gwiazdą telewizji, najpierw za sprawą Disney'a, a potem licznych albumów i skandali. Nie bez powodu figuruje też na liście stu najbardziej wpływowych postaci show biznesu według magazynu "Forbes".

Jej Instagram śledzi prawie sto milionów fanów i nic, co znana z "The Voice" jurorka tam opublikuje, nie przechodzi niezauważone. Tak też jest w przypadku filmiku Edyty Górniak, którym podzieliła się Miley...

Na początku tego miesiąca, Cyrus wrzuciła do sieci kontrowersyjny teledysk do swojej najnowszej piosenki pod tytułem "Mother's Daughter", a przy okazji zachęciła fanów do stworzenia własnej wizji klipu. Najwyraźniej Edyta Górniak jest jedną ze śledzących profil amerykańskiej gwiazdy, bo postanowiła wziąć udział w wyzwaniu. Czterdziestosześciolatka nagrała filmik, na którym porusza się w rytm najnowszej piosenki Miley, a cała uwaga koncentruje się na jej twarzy. Cyrus bardzo spodobał się pomysł, a szczególnie zachwyciła się makijażem Edyty, wykonanym (podobnie jak fryzura) przez profesjonalistów.

Miley udostępniła nagranie Edyty na swoim Instastory z zachwytem pisząc o urodzie Polki. Dla Górniak, która od lat próbuje zdobyć sławę poza granicami kraju, to być może kolejny krok w stronę międzynarodowego sukcesu. W końcu w naszych czasach karierę buduje się także w Internecie... Nie wiadomo, czy Miley pofatygowała się, by sprawdzić, kim właściwie jest jest kreatywna fanka. Jeśli tak, to kto wie, może głos Edyty Górniak zachwyci ją tak samo, jak jej uroda i doczekamy się polsko-amerykańskiego duetu? Fanom talentu Górniak ten pomysł na pewno przypadłby do gustu.Cyrus ostatnio coraz więcej łączy z Polską. Jak pewnie pamiętacie, niedawno była gościem specjalnym na Orange Warsaw Festival. Może wspólna piosenka z Górniak byłaby ciekawą kontynuacją przygody z Europą. Myślicie, że gwiazdy nagrają wspólny utwór? Trzymamy kciuki za kolejny sukces Edyty!

następna inspiracja
Zobacz również:
Zobacz również:
loading...
następna inspiracja