Pazura żartuje, w jaki sposób chroni się przed koronawirusem w samolocie. Przesadził?

Pazura żartuje, w jaki sposób chroni się przed koronawirusem w samolocie. Przesadził?

Cezarego Pazurę wszyscy doskonale kojarzymy z ekranu. Chyba największą popularność przyniosła mu jednak rola w “13 posterunku” - pierwszym polskim sitcomie. Pazura doskonale wcielił się tam w swoją rolę i wykazał się niezwykłą charyzmą i poczuciem humoru. Dziś udowadnia, że humor wcale upłynął z biegiem lat. Postanowił w zabawny sposób pokazać, jak chroni się przed zarażeniem koronawirusem w samolocie.

Zdjęcie Pazura żartuje, w jaki sposób chroni się przed koronawirusem w samolocie. Przesadził? #1

Zażartował z wrażliwego tematu?

Epidemia koronawirusa to poważny temat. Dotyczy on tragedii wielu już osób. Jednak Pazura z pewnością nie miał na celu zażartowania z ofiar. Mimo to, opinie na temat żartu aktora są mocno zróżnicowane. Jedni twierdzą, że to dobry żart i zwykły czarny humor. Inni jednak są nieco zniesmaczeni żartowaniem z tematu, który jest poważny. Jak jednak piszą jego fani “odrobina żartu nikomu nie zaszkodzi”.

Podczas swojej ostatniej podróży samolotem, Cezary Pazura nagrał krótki tutorial, w jaki sposób maskę na oczy zamienić w maskę przeciwko koronawirusowi. Ostatnie zdanie jednak wyraźnie wskazuje na to, że filmik to czysta satyra, a może nawet zwrócenie uwagi na ten problem.

Sami zobaczcie:

Agnieszka

Polecane