Jak ujędrnić skórę na piersiach? Domowe sposoby

Katarzyna
Uroda
13.02.2020 19:52
Jak ujędrnić skórę na piersiach? Domowe sposoby

Każda z pań marzy o ładnym, jędrnym i kształtnym biuście. Jego wygląd znacząco wpływa na naszą samoocenę oraz przykuwa uwagę męskich spojrzeń. Jednak wraz z upływem lat, przez karmienie piersią lub przebyte choroby mogą one stracić swoją naturalną jędrność. Jednak z pomocą przychodzą nam domowe sposoby, dzięki którym twoje piersi ujędrnią się i podniosą.

Zdjęcie Jak ujędrnić skórę na piersiach? Domowe sposoby #1

Żółtko jajka oraz ogórek

Ogórek ma właściwości tonizujące i ujędrniające przez co jest nierzadko wykorzystywany do produkcji kosmetyków. Jajko natomiast posiada sporą ilość składników odżywczych. Połączenie ogórka z żółtkiem świetnie poradzi sobie z oczyszczaniem i odżywieniem skóry. Mikstura ta sprawi również, że twój biust się podniesie. Żółtko pomieszaj z startym ogórkiem i taką papkę nałóż w około piersi. Mieszankę tą zostaw na około pół godziny na skórze, a następnie zmyj. Zabieg ten powtarzaj każdego dnia a na pewno szybko zauważysz efekty.

Olejek migdałowy, żel aloesowy, oliwa


Masowanie piersi samo w sobie je ujędrnia. Jeśli jeszcze dodasz do tego olejek migdałowy lub żel z aloesu, wtedy rezultaty będą jeszcze lepsze. Oba specyfiki są pomocne przy eliminowaniu zmarszczek. Olejek migdałowy odpowiada za zwiększenie cyrkulacji krwi, a co za tym idzie rozszerza naczynia krwionośne, które podniosą twój biust. Oliwa ma właściwości ściągania skóry, więc również może być wykorzystana do codziennego masażu piersi. Masaż wykonuj codziennie, a już po kilku dniach na pewno zauważysz różnicę.

Zdjęcie Jak ujędrnić skórę na piersiach? Domowe sposoby #2

Odżywianie


Bardzo ważnym czynnikiem, który wpływa na jędrność piersi jest twoja dieta. Za podtrzymywanie biustu odpowiadają mięśnie, które muszą oczywiście być mocne. Aby utrzymały swoją „moc” musisz im dostarczyć odpowiednią ilość białka, podstawowych składników odżywczych, wapnia i minerałów. Twoja dieta powinna być w takim razie bogata w pomidory, kapustę, brokuły, marchew i kalafior. Papierosy i kofeina mogą źle wpłynąć na elastyczność skóry, dlatego też najlepiej je ograniczyć lub całkowicie z nich zrezygnować.


Zajęcia ruchowe


Najlepszym sportem na ujędrnienie piersi jest pływanie. Wystarczy, że codziennie będziesz pływać przez 30 minut, co już znacząco ujędrni, wzmocni oraz podniesie twój biust. Dzięki temu poprawisz również swoją kondycję oraz podniesiesz jakość życia.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną