Pianka do golenia - poznaj jej ciekawe zastosowania!

Katarzyna
Dom
16.02.2020 12:37
Pianka do golenia - poznaj jej ciekawe zastosowania!

Pianka do golenia to jedna z najbardziej uniwersalnych rzeczy. Jej głównym zastosowaniem jest usuwanie owłosienia zarówno u pań jak i u panów, jednak to nie jedyne jej zastosowanie. Pianka do golenia może służyć również do innych rzeczy. Będzie pomocna przy sobotnim sprzątaniu. Jej pozostałe zastosowania możesz poznać, czytając poniższy artykuł.

Zdjęcie Pianka do golenia - poznaj jej ciekawe zastosowania! #1

Przeciw parowaniu luster

Pianka do golenia jest pomocna jeśli chcemy, żeby nasze lustra nie parowały. Wystarczy nałożyć jej niewielką ilość na lustro i lekko wetrzeć za pomocą bawełnianej szmatki. Później należy je dokładnie wypolerować. Aby lustro nie parowało można również częściej wietrzeć łazienkę lub wprowadzić lepszą wentylacje.


Na plamy


Pianka do golenia jest również dobrym pogromcą plam. Za jej pomocą można usunąć zabrudzenia z podkładu, różnych dań lub atramentu. Poradzi sobie również z plamami na dywanach, tapicerkach lub ulubionych ciuchach.


Pogromca osadu


Woda może pozostawiać na armaturze brzydkie zacieki, które nie wyglądają estetycznie. Na takie zabrudzenia mamy w sklepach szeroki wybór środków czyszczących. Jednak możemy również zastosować na nie piankę do golenia, która również dobrze sobie z nimi poradzi. Należy ja nałożyć na brudną powierzchnię, a po upływie 20 minut dokładnie zmyć.

Zdjęcie Pianka do golenia - poznaj jej ciekawe zastosowania! #2
Na skrzypiące zawiasy


Nikt z nas nie lubi, gdy chcąc po chichu zamknąć drzwi, nagle słychać skrzypienie zawiasów. Na tą przypadłość najlepiej sprawdza się smar, jednak nie każdy ma go pod ręką. W takim wypadku można sięgnąć po piankę do golenia. Dzięki pomocy aplikatora łatwiej będzie ją nanieść na skrzypiące zawiasy. Po jej zastosowaniu zawiasy przestaną skrzypieć.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną