Coming out polskich gwiazd! Ich homoseksualizm zaskoczył wszystkich


                    Coming out polskich gwiazd! Ich homoseksualizm zaskoczył wszystkich
21Paź

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach wiemy na temat homoseksualizmu dużo więcej niż kilkadziesiąt, a nawet kilkanaście lat temu, wciąż w Polsce jest on tematem wywołującym kontrowersje. Nic więc dziwnego w tym, że ujawnienie się wielu gwiazd było dla nich bardzo trudne.

Wiele gwiazd i celebrytów powiedziało publicznie o swoim homoseksualizmie już lata temu. O tym, że kochają osoby tej samej płci dowiadywaliśmy się w różnych okolicznościach. Bez względu na nie, w wielu przypadkach było to dla nas spore zaskoczenie. Żadna z tych osób nie mogła też przewidzieć reakcji, jakie wywoła ujawnienie “prawdziwego ja”. Pojawiały się więc słowa krytyki, ale też wsparcia.

Chyba najbardziej znaną homoseksualną osobą w naszym kraju jest Michał Piróg. O swoich homoseksualizmie powiedział już lata temu. Gwiazda TVN regularnie zabiera głos w sprawie walki o prawa osób innej orientacji i zupełnie nie wstydzi się tego, kim jest.

Marek Barbasiewicz

Ujawnienie się gwiazdy Polsatu, Marka Barbasiewicza było dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Również ze względu na fakt, że od 1978 roku jest on w stałym związku.

Jacek Poniedziałek

Aktor jest kolejną gwiazdą, która otwarcie mówi o swojej orientacji seksualnej. Podobnie jak Piróg, walczy o prawa osób LGBT.

Doda

Doda, choć zawsze była kontrowersyjna, w pewnym wywiadzie wyznała jest ze biseksualna. Opowiedziała również o swoim związku z przeszłości z kobietą.

Maciej Nowak

Maciej Nowak przez długi czas ukrywał swoją orientację seksualną. W końcu jednak zebrał się na odwagę i publicznie wyznał, że jest gejem.

Tomasz Raczek

View this post on Instagram

Show must go on

A post shared by Tomasz Raczek (@tomekraczek) on

Lubiany dziennikarz wyjawił w swojej książce, że jest w związku ze znanym pisarzem już od 1994 roku.

Robert Biedroń

W środowisku politycznym on jedyny otwarcie przyznał, że jest odmiennej orientacji seksualnej.

Nie można nie wspomnieć również o Tomaszu Jacykowie, charyzmatycznym styliście, czy Radku Pestce, który osiągnął ogromny sukces po programie Top Model.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja