Chodakowska: “Tych gnoi to nie rusza”. Ktoś znów podszywa się pod trenerkę!

Agnieszka

Newsy

21.10.2019 8:15

Chodakowska: “Tych gnoi to nie rusza”. Ktoś znów podszywa się pod trenerkę!

Ewa Chodakowska to osoba, która dla wielu Polaków jest jednym z największych autorytetów w dziedzinie zdrowego stylu życia, odżywiania i odchudzania. Z tego względu oszuści już kolejny raz wykorzystali jej wizerunek, aby wyłudzać od ludzi pieniądze.

Suplementy diety Choco Lite to oszustwo!

Ewa Chodakowska opublikowała na swoim Instagramie informacje o tym, że marka bezprawnie wykorzystuje jej wizerunek. Trenerka nie ma nic wspólnego z suplementami diety. Jak sama twierdzi, nigdy nie będzie promować suplementów na odchudzanie, ponieważ jest to wbrew jej zasadom.

– Ktoś się znowu pode mnie podszywa i wykorzystuje mój wizerunek, sprzedając jakieś g*wno, jakieś środki przyspieszające odchudzanie! Nie wierzę w żadne takie produkty. Jestem absolutnie temu przeciwna. Nie ma miejsca na to w mojej filozofii.

– Nie godzę się na to. To jest zagranie poniżej pasa. Uważam to za totalne nieudacznictwo życiowe, żeby oszukiwać, żeby nie mieć pomysłu na siebie. Dziadostwo totalne, ale tych gnoi to nie rusza, zatem nie ma co dywagować na ten temat – mówi Chodakowska.

W sieci, na różnych portalach zaczęły się pojawiać reklamy suplementów diety na odchudzanie. Oszuści podpisywali swoje produkty fałszywymi wywiadami ze znaną trenerką. Nic w tym dziwnego, że Chodakowska postanowiła wyciągnąć kroki prawne z takiego wykorzystywania jej wizerunku.

- Ja po raz kolejny będę musiała iść na policje, po raz kolejny będę musiała składać zeznania. To nie jest pierwszy raz i nie ostatni, ale zawsze będę reagować.

View this post on Instagram

„Ewka, wiesz jaki jest z Tobą problem? Nie ma u ciebie trupa w szafie... zawsze zadowolona.. zawsze pozytywna.. wiesz.. to aż takie nierealne” 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Faktem jest ze NIGDY nie wstaje z łóżka ze złym nastawieniem .. nigdy nie myśle sobie „FAK! Muszę wstać” 🤨 Przecież to tak jak sobie strzelić w kolano na dzień dobry i oczekiwać, ze nie będę kuleć.. Jeśli pod koniec dnia mam się uśmiechnąć do swojego odbicia w lustrze, to pierwsze od czego powinnam zacząć, to od uśmiechu .. „TO BĘDZIE DOBRY DZIEŃ” .. nawet jeśli wiem, ze grafik „daje mi porządnie w dupę” i ze powinnam być w pięciu miejscach naraz 🤷🏼‍♀️ ZAWSZE myśle rano o tym, ze DAM Z SIEBIE WSZYSTKO 🙏🏻 Taki jest plan! Natomiast jeśli PLAN SIĘ SYPIE, a ja zamiast robić piruety na rzęsach, grzęznę po sam nos w piachu.. NIE ROBIĘ DRAMY!! Kończąc dzień, nigdy się nie karzę, za niepowodzenia.. Za to ze nie wszystko poszło po mojej myśli .. Nigdy nie mam do siebie pretensji.. Nie babram się w wyrzutach sumienia.. Nie emocjonuje się potknięciem.. Nie jestem zła na siebie .. Nie szukam tez winnych wokoło jeśli nawalę.. WNIOSKI? Następnym razem zrobię to lepiej ... PSTRYK! I z miejsca przenoszę uwagę na to, za co powinnam być wdzięczna! A lista jest długa... Tak moja jak i Twoja... Jeśli masz słabszy moment .. Gorszy dzień.. Kiepski nastrój... ZMIEŃ PERSPEKTYWĘ! To co masz w głowie.. ZALEŻY TYLKO OD CIEBIE! Przestań się karać za niepowodzenia.. Za słabości.. Przecież to dzięki nim możesz się rozwijać ❤️ Docen to co już zrobiłaś... Weź głęboki oddech i jeśli trzeba zwolnij .. MASZ NA TO CAŁE ŻYCIE ❣️ #misjachoda #chodagang #zmienswojezyciezewachodakowska

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Niestety, wykorzystywanie wizerunku znanych osób jest u nas powszechne. Często twarze i nazwiska celebrytów wykorzystywane są do promowania szkodliwych produktów. Czasem również do skłaniania do ryzyka. Tak było w przypadku Kuby Wojewódzkiego, którego wizerunek wykorzystywano swego czasu do promowania inwestycji w kryptowaluty.