Subiektywna lista 5 najlepszych kanałów popularnonaukowych na YouTube

Agnieszka
Newsy
29.08.2017 13:53
Subiektywna lista 5 najlepszych kanałów popularnonaukowych na YouTube

#Uwaga! Naukowy Bełkot!

Prowadzący porusza na kanale niezwykle ciekawe tematy. Opisuje różne zjawiska konkretnie i merytorycznie, z nutą humoru. Wbrew temu, co sugeruje nazwa, nie jest to wyłącznie naukowy bełkot, ale wiedza przedstawiona w przystępny dla większości osób sposób.


#SciFun

Tutaj znajdziecie genialne ciekawostki ze świata fizyki, astronomii i innych dziedzin nauki. Zjawiska tłumaczone są w przystępny i merytoryczny sposób, dzięki czemu filmy Darka puszczane są często na lekcjach w szkole.


#Mówiąc Inaczej

Paulina Mikuła to niezwykle charyzmatyczna osoba, która z poczuciem humoru i wielką pasją tłumaczy nam jak poprawnie używać ojczystego języka.


#Arlena Witt Krótkie, rzeczowe i ciekawe lekcje języka angielskiego. W komentarzach pod jej filmami znajdziemy wiele informacji na temat tego, że dzięki jej filmom ktoś zdał maturę z języka angielskiego.


#Historia bez cenzury

Najlepszy na YouTube kanał o tematyce historycznej. Fakty przedstawiane są w humorystyczny i nienaciągany sposób. Dodatkowo, pikantne fakty, o których nie mówiono nam na lekcjach historii sprawiają, że chce się włączyć kolejny film.


Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną