Katarzyna Dowbor chwali się córką. 20-latka jest zachwycająca!

Elżbieta
Newsy
07.10.2019 22:09
Katarzyna Dowbor chwali się córką. 20-latka jest zachwycająca!

Katarzyna Dowbor to aktorka, dziennikarka i prezenterka. We wrześniu 2013 zawiązała umowę z telewizją Polsat i od tego czasu prowadzi program „Nasz nowy dom”. W każdym odcinku jedna z polskich rodzin otrzymuje remont domu lub mieszkania. 60-letnia prowadząca prywatnie jest mamą Macieja oraz Marysi. To właśnie córką postanowiła ostatnio pochwalić się w mediach.

„Nasz nowy dom”

Katarzynę pokochały miliony Polaków dzięki programowi „Nasz nowy dom”. W każdym odcinku biedna polska rodzina wygrywa remont swojego lokalu oraz przestrzeni wokoło. Historie bohaterów często są bardzo poruszające. Katarzyna nie tylko zwyczajną prowadzącą programu, stara się wspierać biedne rodziny i okazuje im współczucie.

Życie prywatne

Katarzyna bardzo rzadko mówi publicznie o swoim życiu prywatnym. Dla magazynu Gala zrobiła wyjątek. Udzieliła wywiadu, ale także pokazał swoją córkę. 20-letnią Marysię.

Wywiad

W wywiadzie sprzed roku, Katarzyna opowiada o tym, że najlepiej czasie się pośród natury:

„Od lat mieszkam poza Warszawą, wśród pól i lasów. Dom, w którym teraz siedzimy, to moja dziupla, do której uciekam, gdy świat zaczyna mi doskwierać!” – opowiada Katarzyna.

Prezenterka ma 60 lat, jej córka Marysia ma 20. Łatwo policzyć, że celebrytka rodziła w wieku 40 lat. Czy jej dojrzalszy wiek odegrał jakąś rolę w wychowaniu?

„Moim zdaniem mama powinna mieć trochę autorytetu i pomagać dziecku w podejmowaniu decyzji. Nie jestem autorytarna, nie narzucam swojego zdania, raczej pokazuję różne rozwiązania i pozwalam się Marysi uczyć na swoich błędach.

W przypadku Maćka było trochę inaczej, może dlatego, że to chłopak? Byłam bardziej wymagająca, nawet czasami ostra. Zdarzało mi się powiedzieć: „To moja decyzja i nie dyskutujemy”. Przy Marysi zmiękła mi rura, jak mówią młodzi. Maciek czasami wytyka mi, że na za dużo jej pozwalam, ale mam wrażenie, że ona tego nie wykorzystuje” – mówi Katarzyna.

Prezenterka chwali dojrzałość córki i twierdzi, że podziwia jej racjonalność.

„Czasem mam wrażenie, że duchem jestem młodsza od niej!”

Katarzyna z Marysią

W magazynie Gala Katarzyna pokazała swoją córkę. Dziewczyna jest prześliczna.

Katarzyna w wywiadzie z Galą opowiada o macierzyństwie. Syna rodziła w wieku 19 lat.

„Dopiero gdy zostałam mamą po czterdziestce, pełniej doświadczyłam uroków macierzyństwa. Nie rozpaczałam już przecież, że nie pójdę na imprezę albo nie spotkam się z przyjaciółmi. Nie musiałam już odwoływać dyżurów w pracy, bo dziecko się rozchorowało. Etap pogoni za pracą i za przyjemnościami życia miałam odhaczony. Późne macierzyństwo to chyba najwspanialsze, co mi się przytrafiło” – opowiada Katarzyna Dwobor.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną