"Mama każdego dnia była pijana". Dawid Kwiatkowski opowiedział o problemach rodzinnych

Elżbieta

Lifestyle

Sept. 9, 2019, 3:32 p.m.

"Mama każdego dnia była pijana". Dawid Kwiatkowski opowiedział o problemach rodzinnych

Stacja TVN wypuściła nowy program na antenę „Starsza pani musi fiknąć”. Program opiera się na przygodach zaproszonych matek wraz ze swoimi dorosłymi dziećmi. Warunek udziału w programie jest taki, że albo matka, albo dziecko to osoby znane. Para razem spełnia ekstremalne marzenia i doświadcza przygód. W pierwszym odcinku można było zobaczyć Dawida Kwiatkowskiego wraz ze swoją mamą. Co z tego wynikło?

Starsza pani musi fiknąć

Program realizowany jest na podstawie brytyjskiego show „50 Ways to Kill Your Mammy”, który cieszy się ogromną oglądalnością. W pierwszym odcinku brał udział Dawid Kwiatkowski wraz ze swoją mamą.

Rodzinka pojechała do RPA, gdzie stawiali czoła ekstremalnym wyzwaniom, dla mamy Dawida to miała być podróż życia. Jednak oprócz przygód było sporo czasu na osobiste wyznania.

View this post on Instagram

Tymi 10 zdjęciami nawet gdybym chciał, nie da się przekazać Wam emocji, jakie towarzyszyły mi podczas mojej PIERWSZEJ podróży z mamą. Dziś o 21:30 na @tvn.pl bedziecie oglądać pierwszy odcinek programu Starsza Pani musi fiknąć, ale chciałbym Wam powiedzieć, że dla mnie ta przygoda to więcej niż program telewizyjny. Kiedy podejmowałem decyzje, czy chcę wziąć udział w programie i pokazać w nim moją mamę, miałem dużo wątpliwości. Nie wiedziałem, czy jestem gotów na to by opowiedzieć całej Polsce historię, która nas spotkała, nie wiedziałem czy to już ten czas i miejsce. Nakręciliśmy własny film, w którym ta historia doskonale wybrzmiewa w taki sposób, jaki chcemy i pracujemy nad tym, by jak najszybciej był on dla Was dostępny. Dzięki Bogu powiedziałem TAK, jedźmy, chcę zabrać mamę na drugi koniec świata i odpłacić się za te kilkanaście lat okrutnych pobudek i krzyków z rana, że jak się znów spóźnię do szkoły, to wyrzuci mnie z domu. 😅🌎 Wybrałem RPA, a mamie zafundowałem ekstremalne atrakcje i czasami wyrzuty sumienia trzymały mnie kurczowo za serce, ale... tylko przez chwile 😈 Nigdy nie powiedziałbym, że moja mama może być tak dobrym kompanem w podróży i że program komercyjny jest w stanie ukazać mi nową mamę, pomoże mi poznać mi ją na nowo. Dziękuję całej ekipie @goldenmediapolska za niezastąpiona opiekę, za wspaniała współpracę i uśmiechnięte mordy przez wszystkie dni podczas naszej podróży. Jesteście niezastąpieni... będziecie oglądać? Dajcie znać po programie jak się podobało i ostrzegam, weźcie trochę chusteczek, ja płakałem ze śmiechu przez cały odcinek. aaaaahhhhhh, it’s gettin’ real! ❤️🤟🏼 Zdjęcia TVN/GoldenMediaPolska

A post shared by DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky) on

Rekiny

Jednym z wyzwań, jakie czekały na Dawida i Panią Agnieszkę było nurkowanie z rekinami. Pani Agnieszka bardzo boi się drapieżników, zatem przygoda okazała się niezwykle emocjonująca.

„Wybrałem RPA, a mamie zafundowałem ekstremalne atrakcje i czasami wyrzuty sumienia trzymały mnie kurczowo za serce, ale... tylko przez chwile 😈 „– czytamy na Instagramie Dawida

Mama celebryty nie dała za wygraną, pokonując swoje lęki, weszła do klatki, w której nurkowała wśród rekinów, choć wywołało to u niej falę łez.

Wyznania

W kolejnym dniu Dawid i Pani Agnieszka wybrali się do dzielnicy slumsów. Na miejscu spotkali kobietę, która przeszła przez alkoholizm. To zdarzenie wywołało u mamy Dawid wspomnienia, kiedy to ona sama była alkoholiczką. Wyznała, że wiele razy obiecywała sobie i synowi, że to ostatni raz, kiedy sięga po alkohol. Wiele razy okazało się to kłamstwem, nałóg wygrywał.

Dawid opowiedział, że to on pomógł mamie z tego wyjść. Wyznał, że mimo dobrobytu mama była ciągle pijana, w końcu postanowił zgłosić ją do lecznicy alkoholików. Pani Agnieszka wiele razy uciekała z tego miejsca, ale w końcu wyszła z tego i od dwóch lat już nie pije.