Kim jest Gabi Drzewiecka? To ona zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w BIG BROTHER!


                    Kim jest Gabi Drzewiecka? To ona zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w BIG BROTHER!
03Wrz

Po tragicznej śmierci milionera Piotra Woźniaka-Staraka wszyscy spodziewali się, że jego żona, znana prezenterka Agnieszka Woźniak-Starak, wycofa się z życia zawodowego, by otrząsnąć się po traumatycznych przeżyciach. Jasnym sygnałem był brak udziału Agnieszki w ramówce TVN-u na nowy sezon, tym bardziej, że piękna blondynka jest jedną z największych gwiazd stacji. Teraz potwierdziło się, że "Big Brother'a" poprowadzi ktoś inny. Już znamy nazwisko.


Dyrektor programowy TVN-u, Edward Miszczak, którego z Agnieszką i zmarłym w wyniku wypadku Piotrem łączyła przyjaźń, poinformował, że trzynastego września ruszy druga edycja reaktywowanego wiosną tego roku reality show. Pierwszą część prowadziła świetnie sprawdzająca się w tej roli Agnieszka. Teraz zastąpi ją inna dziennikarka, Gabi Drzewiecka.Atrakcyjna brunetka wciąż jest kojarzona bardziej ze stacją radiową niż telewizyjną. Trzydziestotrzylatka przez sześć lat była związana ze stacją Chilizet, na antenie której prowadziła swoją własną audycję, "Gabinet Dźwięku". Wielu zna nie tylko jej głos, ale i twarz za sprawą "Dzień dobry TVN". Gabi specjalizuje się w wywiadach z gwiazdami estrady już od pięciu lat. Zresztą, dziennikarka wciąż chętnie wraca do ukochanego tematu muzyki. Jej program muzyczny pod tytułem "Nowa Tonacja" od dwóch lat bawi widzów Canal+. Gabi zdecydowanie można zaliczyć do zapracowanych gwiazd telewizji. To ona relacjonowała "Top of the Top Sopot Festival" świetnie sprawdzając się w tej roli.Prowadzenie bijącego rekordy popularności "Big Brother'a" na pewno jest dużym wyzwaniem dla Gabi, tym bardziej, że wszyscy byli pewni, że w programie ponownie ujrzymy Agnieszkę Woźniak-Starak. Los zadecydował, że przed Gabi pojawiło się nowe wyzwanie zawodowe. Czy dziennikarka z charakterystycznymi tatuażami mu sprosta, okaże się niebawem, bo już trzynastego września o godzinie dwudziestej zostanie wyemitowany pierwszy odcinek kolejnej odsłony reality show.


Jeśli jesteście ciekawi dodatkowych informacji o Gabi Drzewieckiej, zajrzyjcie na jej Instagram. Prezenterka bardzo lubi dzielić się ze swoimi fanami prywatnymi zdjęciami, a i zdarza jej się uchylić rąbka tajemnicy odnośnie prowadzonych przez nią programów.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja