Dwoje nowych uczestników w BIG BROTHER! Już wiemy kim są!

Dwoje nowych uczestników w BIG BROTHER! Już wiemy kim są!

Do programu Big Brother wstąpiła niedawno nowa osoba. Mowa o Magdzie. Producenci program postanowili jednak zaszaleć jeszcze bardziej! Do domu Wielkiego Brata weszły dwie kolejne osoby.

Wstąpienie do willi Wielkiego Brata nowej Magdy trochę ożywiło panującą tam atmosferę. Wszyscy jednak spodziewaliśmy się otwartego konfliktu pomiędzy nią (zajmuje się polowaniem na zwierzęta), a Justyną - zdecydowaną przeciwniczką polowań i weganką. Dziewczyny jednak, jak do tej pory, wykazały się sporą tolerancją i nie doszło do żadnej agresywnej wymiany zdań.

Być może dwie nowe osoby wprowadzą do domu Wielkiego Brata trochę więcej zamieszania

Dwoje nowych uczestników poznaliśmy wczoraj wieczorem podczas programu Big Brother arena. Na razie niewiele wiemy na ich temat. Stewardessa Andżelika Głaczkowska i niedoszły żołnierz, obecnie barman - Jakub Pyśk weszli do domu Wielkiego Brata wczoraj, jednak nie poznali przebywających tam mieszkańców. Wielki Brat umieścił ich w sekretnym pokoju, o którym uczestnicy nie mają pojęcia.

Zadaniem nowych uczestników jest, jak na razie, obserwowanie tego, co dzieje się w części głównej domu. Natomiast zadaniem Łukasza będzie dostarczanie "nowym" posiłków oraz przekazywanie najważniejszych informacji. Co więcej, Łukasz nie może powiedzieć o swoim zadaniu pozostałym uczestnikom, aby nie wyszło na jaw, że w domu są już nowi mieszkańcy.

Program opuściła wczoraj Klaudia - domyślała się, że Wielki Brat planuje wprowadzić kogoś do domu

Kiedy Klaudia opuściła dom Wielkiego Brata, przyznała Agnieszce Woźniak-Starak, że domyślała się, że niebawem ktoś nowy wejdzie do programu. Nie miała jednak pojęcia, że będą to aż dwie osoby.

Fani programu bardzo narzekają na fakt, że atmosfera w programie jest nudna. Ten, kto ogląda tylko codzienne wydanie w TVN7 może nie zdawać sobie z tego sprawy - widzimy tam tylko najciekawsze urywki. Jednak ci, którzy wykupili dostęp do całodobowej transmisji na żywo, mają na co narzekać.

Agnieszka

Polecane