Boczarska do Woźniak-Staraka: “byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu”


                    Boczarska do Woźniak-Staraka: “byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu”
23Sie

Po wielu dniach poszukiwań, dnia 22.08.2019 udało się odnaleźć i wyłowić ciało Piotra Woźniak-Staraka z jeziora Kisajno. Do tragicznego wypadku doszło w nocy z 17 na 18 sierpnia. Mężczyzna wpadł do jeziora wraz ze swoją towarzyszką, której udało się bezpiecznie dopłynąć do brzegu.

Tą sprawą media żyły przez ostatnie kilka dni. Piotr Woźniak-Starak był znanym producentem filmowym. Wyprodukował takie filmy jak “Bogowie”, “Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, “Big Love”. Był również mężem jednej z najbardziej znanych prezenterek - Agnieszki Woźniak-Starak (wcześniej Szulim).

Śmierć Piotra wzbudziła poruszenie w środowisku artystycznym. Pięknymi słowami pożegnała go między innymi Alicja Bachleda-Curuś. Na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie młodego Piotra, które podpisała cytatem Alberta Einsteina:

“Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko. Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece.”

Magda Boczarka, która była mu bardzo bliska, również pożegnała Piotra wzruszającym wpisem:

"Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie. To chyba moje ulubione nasze zdjęcie. Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją "siostrą". Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio. Śnij pięknie. Twoja "Miśka" - napisała.

następna inspiracja
Zobacz również:
następna inspiracja