Była żona Rutkowskiego przerywa milczenie. To jej zawdzięcza swój sukces!

Była żona Rutkowskiego przerywa milczenie. To jej zawdzięcza swój sukces!

Anna Rutkowska jest byłą żoną znanego w całej Polsce detektywa Rutkowskiego. W rozmowie z “Faktem” wyznała kilka ciekawych szczegółów z ich wspólnego życia. Swoje “imperium” detektyw budował u jej boku.Anna i Krzysztof poznali się w 1988 r. Ona miała wtedy 35 lat, on 28. Jak opowiada Anna, byli od siebie zupełnie różni. A wiadomo, że przeciwieństwa się przyciągają.

“Mówiąc nieskromnie, to ja go stworzyłam. Beze mnie nie byłoby tego całego imperium detektywistycznego” – zapewnia w rozmowie z Faktem była żona.

Wszystko zaczęło się od oddziału firmy w Austrii, którym Anna zarządzała. Skromne początki jednak o niczym nie przesądziły. Po kilku latach zarządzali już 17 filiami firmy w Polsce.

Niestety, pomimo ogromnego sukcesu zawodowego Rutkowskich, ich życie małżeńskie nie było równie kolorowe. Para wzięła rozwód w 2014 roku. Krzysztof zdradzał swoją żonę, a ona miała już dość jego romansów. Jednak jak sama twierdzi, nie żałuje tego okresu. Małżeństwo dało jej wspaniałą córkę.

- Nie chciałam być jedną z jego wieku kobiet - mówi.

- Nie żałuję naszego małżeństwo. Było bardzo pasjonujące, poza tym mam z niego wspaniałą córkę. Dla mnie ważne jest też to, że miałam dobry wpływ na Krzysztofa i cieszę się, że go trochę uformowałam w dobrym tego słowa znaczeniu.

-Zgodnie z postanowieniem sądu po rozwodzie miałam prawo utrzymywać moje biuro Rutkowski w Wiedniu i posługiwać się jego nazwiskiem. Mimo rozstania kooperowaliśmy ze sobą aż do mojej emerytury w 2013 roku. Dzięki temu nigdy nie straciliśmy kontaktu, który mamy do dziś. Wspólnych lat nie da się wymazać ot tak! Zresztą po co? – kończy Anna Rutkowska.

Kontrowersyjne zaręczyny z Mają Plich

View this post on Instagram

😎

A post shared by Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski) on

Niedawno Rutkowski poślubił Maję Plich, swoją wieloletnią partnerkę. Jest ona jego 4. żoną. Oświadczyny detektywa wzbudziły oburzenie. Został on bowiem zaproszony wraz z Mają do programu “Skandaliści”. Miało to miejsce niedługo po tragedii, jaka spotkała Magdę Żuk w Egipcie. Rutkowski wraz z partnerką wybrali się do Egiptu, by zbadać sprawę. O tym mieli rozmawiać w programie. W pewnym momencie jednak Rutkowski oświadczył się partnerce na wizji.

Rutkowski został zaatakowany przez opinię publiczną i rodzinę Żuk. Zarzucali mu chęć wypromowania się na tragedii Magdaleny.

Agnieszka

true

Polecane