Znasz produkty firmy L'biotica? Możliwe, że więcej ich nie kupisz!

Znasz produkty firmy L'biotica? Możliwe, że więcej ich nie kupisz!

Firma L'biotica od 2005 roku zajmuje się produkcją kosmetyków. Jej preparaty są w Polsce znane i cenione dzięki swojej jakości i dobrej cenie. Również dostępność produktów aptekach, przodujących sieciowych drogeriach i sklepach zielarsko-medycznych sprawia, że chętnie po nie sięgamy.

Zdjęcie Znasz produkty firmy L'biotica? Możliwe, że więcej ich nie kupisz! #1

Z informacji, jakie podaje Puls Biznesu, wynika, że firma kosmetyczna L'Biotica została nabyta przez Oceanic od funduszu private equity Waterland. Przedstawiciele Oceanic planują kolejne przejęcia, które są dla nich atrakcyjną formą rozwoju firmy.

Dotychczas produkty L'Biotica powstawały w laboratoriach i zakładach na terenie naszego kraju. Ich komponenty pochodzą z terenów Unii Europejskiej i są starannie selekcjonowane pod względem jakości. Bogaty wachlarz kosmetyków do twarzy, ciała i włosów sprawia, że możemy je dopasować do różnych typów skóry i włosów.

Zdjęcie Znasz produkty firmy L'biotica? Możliwe, że więcej ich nie kupisz! #2

Kierowanie się profesjonalizmem zaowocowało i spółka dostała liczne nagrody i branżowe tytuły takie jak: „Najlepsze w Polsce”, „Laur Konsumenta”, „Konsumencki Lider Jakości”, Dynamiczna Firma, „Dobra Marka”. Produkty pielęgnacji włosów natomiast zostały docenione przez eksperta Pawła Matrackiego, który jest Mistrzem Świata Fryzjerstwa.

Może z uwagi na ilość i zadowolenie klientek Oceanic podtrzyma produkcję dotychczasowego właściciela marki Biovax. Jeśli tak, to liczymy, że dołoży wszelkich starań, aby nie stracił zaufania i uznania konsumentów, na jakie bez wątpienia zasłużyła sobie marka L'biotica.

Czy firma Oceanic będzie kontynuowała działania swojego poprzednika? Czy może oferowane do tej pory produkty znikną z półek?

Patrycja

Polecane