Rutkowski odpowiada na wywiad byłej żony! Nie zawdzięcza jej aż tak wiele?

Rutkowski odpowiada na wywiad byłej żony! Nie zawdzięcza jej aż tak wiele?

Anna Rutkowska, była żona Krzysztofa Rutkowskiego udzieliła wywiadu na łamach magazynu “Fakt”. Wywiad okazał się na tyle kontrowersyjny, że detektyw postanowił odnieść się do jej słów.

“Fakt” opublikował wywiad z Anną Rutkowską, która opowiedziała szczerze o początkach ich firmy. Zaznaczyła, że to ona w pewien sposób odpowiedzialna jest za sukces, jaki osiągnął Rutkowski.

“Mówiąc nieskromnie, to ja go stworzyłam. Beze mnie nie byłoby tego całego imperium detektywistycznego” – zapewnia w rozmowie z Faktem była żona.

Anna opowiedziała też o początkach firmy Rutkowskich oraz zdradziła szczegóły rozpadu ich związku. Pomimo zawodowych sukcesów i rozwoju firmy, ich życie prywatne nie było do końca udane. Okazało się, że Anna miała dość romansów swojego męża:

“Nie chciałam być jedną z jego wieku kobiet” - mówi.

View this post on Instagram

😎

A post shared by Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski) on

Krzysztof Rutkowski postanowił odpowiedzieć

Te słowa ewidentnie zabolały detektywa. Postanowił więc przedstawić swoją wersję. Na łamach magazynu “Fakt” udzielił wywiadu, w którym opowiedział o sukcesie, jaki osiągnął już bez byłej żony u boku.

"Bez mojej byłej żony firma Rutkowski istnieje dalej od 2004 roku i ma się świetnie. Mój sukces nie wynika z lansu, ale z ciężkiej pracy. Gdybym od czasu naszego rozwodu w 2004 roku nie pracował i miał wszystko gdzieś, to o biurze Rutkowski nikt by nie słyszał. To nie Ania była przy sprawie Madzi z Sosnowca, to nie Ania była przy porwaniach okupowych, sprawie Ewy Tylman, sprawach wywożenia dzieci z Norwegii, Egiptu, Tunezji czy Pakistanu – opowiada.

Rutkowski wspomniał też, że mimo tego bardzo dużo zawdzięcza bliskim osobom, szczególnie kobietom, które były u jego boku. Szczególną uwagę zwraca na swoją obecną żonę detektyw Maję Plich.

“Anna Rutkowska nie może o tym zapominać” – kończy detektyw.

Agnieszka

true

Polecane