Internet obiegło nagranie Woźniak-Staraka pływającego motorówką nocą!

Agnieszka

Lifestyle

Aug. 19, 2019, 10:35 a.m.

Internet obiegło nagranie Woźniak-Staraka pływającego motorówką nocą!

Wczorajszego wieczoru media podały informację o wypadku na jeziorze, w którym uczestniczyć miał mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Informacje te były jedynie przypuszczeniami. Aż do dzisiaj, kiedy to potwierdzono, że poszukiwania dotyczą właśnie Piotra.

View this post on Instagram

Moja żona jest the best ;)

A post shared by PWSAWS (@pwsas) on

Wypadek

39-latek oraz jego towarzyszka wypadli z motorówki, prawdopodobnie podczas manewru skręcania. Kobiecie udało się przepłynąć ok 100 metrów i wydostać się z wody na brzeg. Niestety, Piotr nie miał tyle szczęścia. Wciąż trwają poszukiwania.

„Prawdopodobnie do wypadku doszło przy wykonywaniu manewru skrętu, wtedy te osoby wypadły z łódki. Osoba, która się dostała na brzeg, miała znikome ślady alkoholu, one się nie kwalifikowały nawet na bycie pod wpływem”– powiedziała asp. Iwona Chruścińska.

Specjaliści przeszukują każdy centymetr jeziora, jednak na razie poszukiwania te nie przynoszą żadnych rezultatów. Agnieszka Woźniak-Starak jak do tej pory nie odniosła się do całej sprawy.

Nagranie z motorówki

Internet obiegł filmik, który Piotr wstawił na swojego Instagrama. Internauci twierdzą, że pływanie motorówką nocą, z tak dużą prędkością rzeczywiście mogłoby się przyczynić do wypadku. Trudno bowiem zapanować nad maszyną podczas wykonywania manewru skręcania.

Filmik został udostępniony rok temu, jednak można przypuszczać, że poszukiwany w ten właśnie sposób prowadził swoją motorówkę. Bez względu na to, większość internautów wyraża współczucie i nie obwinia ofiary wypadku. Fani okazują dziennikarce i jej rodzinie ogromne wsparcie.

Całe nagranie obejrzycie na poniższym filmiku.

View this post on Instagram

Kocham cię żonko moja

A post shared by PWSAWS (@pwsas) on