Hejt na Piotra Woźniak - Staraka i pierwsza reakcja Agnieszki po zaginięciu!

Hejt na Piotra Woźniak - Staraka i pierwsza reakcja Agnieszki po zaginięciu!

Agnieszka Woźniak-Starak do tej pory nie skomentowała tragicznego wypadku i poszukiwań jej męża Piotra. Jest jednak pierwsza jej reakcja.

Wypadek Piotra Starak-Woźniaka

W nocy z 17-18 sierpnia mąż Agnieszki Woźniak-Starak wypadł z motorówki wraz z inną kobietą. Kobieta dopłynęła do brzegu, jednak Piotr wciąż się nie odnalazł. Służby wraz z jego rodziną już trzeci dzień przeszukują jezioro, na którym doszło do wypadku.Reakcja Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak - Starak nie skomentowała tragicznego w skutkach wypadku swojego męża. Pojawiła się jednak pierwsza jej reakcja. Zablokowała bowiem możliwość komentowania jej ostatnich zdjęć na instagramie. Dlaczego? Ponieważ ludzie bywają okrutni.

Hejt na Piotra Woźniak-Staraka

Pod zdjęciami Agi Woźniak-Starak znajdowało się wiele komentarzy z wyrazami współczucia i wsparcia. Jednak to nie ciepłe słowa fanów były przyczyną wyłączenia komentarzy. Poza słowami otuchy, pojawiały się tam również mnóstwo komentarzy od hejterów! Internauci nie przebierając w słowach obwiniali Piotra o wypadek. Wypominali jego majątek. Uważali, że “bogatym ludziom odwala”, dlatego doszło do wypadku.

Nie zabrakło również domysłów i spekulacji na temat kobiety, z którą był wtedy Piotr. Wiele osób insynuowało, że miał romans.

Takie komentarze z pewnością przysparzały Agnieszce jeszcze większego cierpienia. Nic więc dziwnego w tym, że postanowiła zabrać możliwość komentowania hejterom.

Agnieszka i Piotr wzięli ślub w 2015 roku. Ich związek wyglądał na bardzo udany. Piotr wielokrotnie wypowiadał się o swojej żonie w piękny sposób. Piotr oświadczył się jej publicznie na jednej z imprez TVN. Był to piękny i wzruszający moment.


Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak w pierwszym wspólnym wywiadzie!true

Polecane