Ta kobieta przewijała dziecko w restauracji przy gościach! Zdjęcie wywołało burzę w internecie

Elżbieta

Newsy

05.08.2019 16:25

Ta kobieta przewijała dziecko w restauracji przy gościach! Zdjęcie wywołało burzę w internecie

Każdy świeżo upieczony rodzic rozumie, że opieka nad małym dzieckiem to bardzo wymagające zadanie. Całodobowa opieka, karmienie, przewijanie, usypianie, kąpanie, a do tego nieprzespane noce. Czy w związku z tym powinniśmy rozumieć niestosowne zachowania rodziców i przymykać na nie oko?

Zdjęcie Ta kobieta przewijała dziecko w restauracji przy gościach! Zdjęcie wywołało burzę w internecie #1

Źródło: https://www.reddit.com/r/trashy/comments/br5m3h/this_mother/

Z całą pewnością powinniśmy lepiej traktować kobiety ciężarne oraz mamy z małymi dziećmi, ustępować im miejsca, przepuszczać w kolejce. Internauci uważają jednak, że takie zachowania to zdecydowanie przesada.

Przewijanie pieluch w restauracji

W jednej z restauracji zrobiono ukradkiem zdjęcie i opublikowano je na serwisie reddit.com. Na fotografii widać, jak kobieta przewija dziecko na stole w restauracji. Dziecko jest półnagie, a dookoła siedzą ludzie i spożywają posiłki. Co więcej, stolik, na którym to robiła, dzieliła z innymi gośćmi.

Co ona robi?

Zdjęcie wywołało w Internecie spore kontrowersje. Internauci zaczęli zadawać pytania. Co to za restauracja? Czy takie zwyczaje są tam zawsze praktykowane? Czy obsługa nie zareagowała? Czy w restauracji nie było toalety, w której matka mogłabym przewinąć dziecko? Co no to goście?

Niestety odpowiedzi na te pytania brak.

Kolejna mama

Niedługo po tej sytuacji, sieć obiegło kolejne zdjęcie z podobnym zdarzeniem. Na fotografii widać, jak matka przewija pieluchę tym razem w sklepie odzieżowym. Ubrania na sprzedaż posłużyły jej jako przewijak. Kobieta na zdjęciu zorientowała się, że robią jej zdjęcie, na co wskazuje jej mina.

Zdjęcie Ta kobieta przewijała dziecko w restauracji przy gościach! Zdjęcie wywołało burzę w internecie #2
Źródło: https://www.reddit.com/r/FuckYouKaren/comments/cg1way/taking_a_picture_of_me_woman_changing_her_babys/

Czy ta czynność nie mogłaby zostać zrobiona w innym, bardziej intymnym miejscu? Czy to nie jest tak, że przewrażliwione matki nie mogą czekać ani chwili, gdy wyczują, że pielucha dziecka jest pełna? Muszą ją przewijać tu i teraz?

Internauci krytykują powyższe zachowania. Słychać wiele głosów, które uważają, że mamą należy się szczególny szacunek, jednak one same również powinny uszanować swoje otoczenie. Czy Wy również uważacie, że granice zostały przekroczone?