Doda pokazała ciążowy brzuszek! Internet oszalał!

Agnieszka
Newsy
06.10.2023 14:04
Doda pokazała ciążowy brzuszek! Internet oszalał!

Najnowsze zdjęcie opublikowane na profilu Dody wywołało ogromne poruszenie! Piosenkarka udostępniła zdjęcie z widocznym ciążowym brzuszkiem, co wywołało falę komentarzy pod postem wokalistki.

Doda na zdjęciu z ciążowym brzuszkiem

Dorota Rabczewska uznawana była za jedną z największych skandalistek polskiego show biznesu. I choć ostatnimi czasy nie wywołuje już byt dużych skandali, o jej ostatnim zdjęciu na Instagramie aż huczy.

Okazuje się bowiem, że Doda umieściła zdjęcie, na którym widnieje ona z widocznym ciążowym brzuszkiem, a nieopodal znajduje się dwójka małych dzieci.

Jak łatwo się domyśleć, zdjęcie to wzbudziło ogromne zainteresowanie. Zapewne o to właśnie Dodzie chodził, bo zdjęcie to jest jedynie promocją jej nowego singla.

Mój najnowszy singiel „mama” Usłyszycie na trasie Aquarii już jutro🌙🔥 Nie mogę uwierzyć ,że najważniejszy koncert w moim życiu za 34 h…… – napisała Doda pod zamieszczonym zdjęciem.

Pod opublikowanym zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy w pierwszej chwili pomyśleli, że Doda rzeczywiście jest w ciąży. 

Zdjęcie Doda pokazała ciążowy brzuszek! Internet oszalał! #1
Źródło: Instagram

Doda nie zamierza być mamą

Doda jednak niejednokrotnie wspominała, że nie chce mieć dzieci.  

Dzieci powinny być chciane, kochane, wyczekane. To nie jest eksperyment, jak "12 kroków do miłości", by sprawdzić: "A może urodzę i jednak będzie chciane?". Nie, nie chcę się zastanawiać nad tym - mówiła w jednym z wywiadów.

Sama prokreacja czy urodzenie nie jest żadną sztuką. Sztuką jest wychowanie i później opieka nad osobą, by wychować ją na mądrą, kochaną osobę, a nie pier**lnąć laptopem czy telefonem i "zajmij się sobą". - wyznała wokalistka. 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną